Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

BEDAVA KULUÇKA MAKİNASI

SEVGİLİ ARKADAŞLAR KULUÇKA MAKİNALARINA HİÇ BOŞUNA PARA HARCAMAYIN.LÜTFEN BİR BUZ DOLABI TAMİRCİSİNE GİDİN.BUZ DOLABINDAN KULUÇKA MAKİNASI YAPMAK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.ONLARIN HEPSİ BİLİYOR ZATEN.BOY BOY HURDA DOLAPLARDAN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇİN 5 LİRA 10 LİRA EN FAZLA 15 OLSUN HADİ.DOLAPÇI ARKADAŞLAR İÇİNE TERMOSTAD,RESİSTANS,FAN VE HEMDE DİJİTAL TERMOMETRE TAKIYORLAR.ORTALAMA 500 YUMURTA ÇIKIMLI HEMDE HEMDE DİJİTAL KULUÇKA MAKİNANIZ OLSUN HEMDE SADECE EN FAZLA 100 LİRAYA. HEPİNİZE SAYGILAR.

img

because80

16 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadşım buzdolabıyla boşuna uraşma anca bıldırcın çıkarırsın tavukta ola bilir başka bişey çıkmaz.boşuna para verir kendini kandırırsın. buzdolabo soutma için yapılmış lastikler sodukça yapışıyor kuluçka makinesinde tam tersi ısındıkça hava kaçırıyor.

img

orhan_

15 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler kardeş,dediğinizi düşünüyorum.

img

mevlutvakur

15 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seninkide hoş bir fikir tüm evcil sevenler benimde kardeşimdir.ama bende dolaptan yapma 5 tane kuluçka var. ve aylık bu beş dolaotan 2000(ikibin)civciv alıyorum hemde senelerdir.:)

img

because80

ÖZEL MESAJ

hepinize selamlar. orhan arkadaşım bu iş bir hobidir bizler para kazanmak için ugraşanlardan degiliz ( para kazanmak için ugraşanlara allah bol rızıklar versin ) buzdolabı ısındıkca havada kaçırsa üstden hava degişim deligini bir kalem genişliğinde biakısınsorunu çözmüş olursun ben SÜLÜN, KEKLİK,BILDIRCIN,TAVUK Çıkımlarını yaptım. mahalledeki yeni nesile de aşılıyorum nedenmi sokak köşelerinde kahvehane dumanında zehirlenmesinler. ben insanları insan oldukları için çok seviyorum fakat hayvanları bana zarar vermedikleri için daha çok seviyorum hepinize bolevcilli güzel yarınlar diliyorum. selam ve saygılar.

img

beylerbeyli

15 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hobi amaçlı bu işleri yapanlar neden kuluçka makinası isterler anlamam.Hobici isen zaten senin ihtiyacın olan 15-20 adet bilemedin 30-40 adet civcivdir.Bırak bunları da anneleri çıkarsın.Ne gerek var makinaya.En kaliteli kuluçka makinası zaten elinizin altında.Kuluçka makinasındaki civciv mi yoksa annesinin peşindeki civciv mi sizi daha mutlu ediyor? Tabii ki annesinin peşindeki civcivlerin seyrine doyum olmuyor.Hobicilik zevk almak demekse civleri anneleri ile seyretmek en büyük zevk değilmidir. Beni sıksık kuluçka makinasına koymak için yumurta isteyenler arar.Onlara da aynı şeyi söylerim.Amaç zevk almaksa,bırak civcivler annelerinin yanında olsunlar.

img

saitisik

18 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla sait abi çok haklı benim makinam var her gün aşağı yukarı civciv çıkıyo ama anne altından çıkan bir yavruya hiç birşeyi değişmem iki yavru annesinin peşinde koşuyor olsa bunun seyirine doyum olurmu.

Sait beye ben de katılıyorum.10-15 civciv için makineye gerek yok.Yavruların hayata alışmaları anneleriyle daha iyi oluyor.Her şeyin doğal olanı güzeldir.Ama makine isteyen arkadaşlara da saygımız vardır.

img

mevlutvakur

15 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

müthiş fikirler bunlar bence herkez haklı.en zevk aldığı noktayı kişi kendi bilir.saygılar

img

because80

ÖZEL MESAJ

BÜTÜN EVCİL DOSTLARINA SELAMLAR .. ARKADAŞLAR BEN ; TAVUKLARIM KULUÇKAYA YATINCA KULUÇKA MAKİNASINI ÇALIŞTIRIYORUM, TAVUKLAR HEM KENDİ CİVCİVİNİ HEM MAKİNADAN ÇIKANI BÜYÜTÜYOR............. SAİT ABİYE KATILIYORUM , ANNESİNİN ARKASINDA KOŞUŞTURAN CİVCİVLERİN SEYRİ BAMBAŞKADIR. HEPİNİZE BOL EVCİLLİ BİR YIL DİLİYORUM.

img

smile_face34

17 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ