Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

BEDAVA KULUÇKA MAKİNASI - 4.sayfa

SEVGİLİ ARKADAŞLAR KULUÇKA MAKİNALARINA HİÇ BOŞUNA PARA HARCAMAYIN.LÜTFEN BİR BUZ DOLABI TAMİRCİSİNE GİDİN.BUZ DOLABINDAN KULUÇKA MAKİNASI YAPMAK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.ONLARIN HEPSİ BİLİYOR ZATEN.BOY BOY HURDA DOLAPLARDAN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇİN 5 LİRA 10 LİRA EN FAZLA 15 OLSUN HADİ.DOLAPÇI ARKADAŞLAR İÇİNE TERMOSTAD,RESİSTANS,FAN VE HEMDE DİJİTAL TERMOMETRE TAKIYORLAR.ORTALAMA 500 YUMURTA ÇIKIMLI HEMDE HEMDE DİJİTAL KULUÇKA MAKİNANIZ OLSUN HEMDE SADECE EN FAZLA 100 LİRAYA. HEPİNİZE SAYGILAR.

img

because80

16 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

catlak05 yazdı :
hertürlü yumurtayı cıkartmakta bu tür makinalar bizde var buzdolabından dahi değil kontraplaktan yapılma
slm ben bu kulçka makinasından istiyorum nasıl bişey kaç tane yumurta alır ben konyadayım yadımcı olurmusun

img

muro_42

12 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mail adresinizi yollayabilirmisiniz.makinelerin kapasitesi ne kadar.benim mail adresim [email protected]

obscure_06 yazdı :
El yapımı kuluçka makinesi isteyen olursa tam otomatik 2 saatte 1 45 derece acıyla dönme özelliği dijital termostat vsvs herşeyi var 175.00tl ye ankara içine verebilriim

img

halil__

12 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

halil__ yazdı :

mail adresinizi yollayabilirmisiniz.makinelerin kapasitesi ne kadar.benim mail adresim [email protected]

slm bende ankaradayım numaram 5337696059 ararsanız yada numaranızı verirseniz göüşmek isterim hayırlı işler

obscure_06 yazdı :
El yapımı kuluçka makinesi isteyen olursa tam otomatik 2 saatte 1 45 derece acıyla dönme özelliği dijital termostat vsvs herşeyi var 175.00tl ye ankara içine verebilriim

img

suphi06

12 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm yardımcı olurmusun hazır makinlarla aynı işi görürmü bende yapabilirmiyim.şimdiden tşekkürler

karakus yazdı :
ben yaptım on numara oldu.şimdi daha büyüğünü kola dolabından yapıcam.içide gözükür daha göze hoş gelir.

img

suphi06

12 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm yardımcı olurmusun hazır makinlarla aynı işi görürmü bende yapabilirmiyim.şimdiden tşekkürler

karakus yazdı :
ben yaptım on numara oldu.şimdi daha büyüğünü kola dolabından yapıcam.içide gözükür daha göze hoş gelir.

img

suphi06

12 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,el kluçka makinesi arıorum satlıkvarmı acaba

because80 yazdı :
seninkide hoş bir fikir tüm evcil sevenler benimde kardeşimdir.ama bende dolaptan yapma 5 tane kuluçka var. ve aylık bu beş dolaotan 2000(ikibin)civciv alıyorum hemde senelerdir

img

sondurak

11 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

obscure_06 yazdı :
Makina ile ilgili bilgi verir ve resim gönderirseniz ben alabilirim. Sie ulaşabileceğim telefon verir veya beni ararsanız konuşabiliriz. 0 532 512 34 38

img

mtezcan

11 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

because80 yazdı :
arkadaşım bana yaptığın makineden yani buzdolabından gönder 100 ise ben sana 200 verecembenle irtibata gecersen sevinirim.

img

MaRLoN29

11 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a bende bu kuluçka makinası olayına yeni heveslendim yani hiç bilgim yok ama bi kaç hazırlık yaptım strafor bi kutu 100*50*55 yeterlimi? 2 bilgisayar fanı bi dijital termometre ve mekanik bi termostat ayarladım yapıma başlamak için bi kaç sorum var cevaplayan olursa çok sevinirim uydurmaya çalıştığım sistemde yumurtalar yavaş ama sürekli olarak dönecek bu poroblem olurmu ?biraz araştırdım yumurtalar civcivlerden daha pahalı :) yumurtayı nerden temin edebilirim? döllenmemiş yada bi nedenle bozulmuş yumurtaları almasam diğerlerine zarar verirmi? ve ben evin içinde düşünüyorum koku veya bi başka sorunla karşılaşırmıyım? şimdiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim!!!!

img

ilkerkurt

11 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beyfendi elinizdeki makinalarla ilgili kısa bir bilgi vererirmisin  yumurta adedi olmak üzere

catlak05 yazdı :
hertürlü yumurtayı cıkartmakta bu tür makinalar bizde var buzdolabından dahi değil kontraplaktan yapılma

img

arifdemircan

11 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ