Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

istanbul`dan dişi Kedimize eş arıyoruz...

İstanbul ümraniye de ikamet eden kedimize eş arıyoruz. Chinchilla duman renkli [email protected] veya http://yargici.spaces.live.com/ ulaşabilirsiniz resimleri mevcuttur

img

hpkqn

15 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba..eğer tecih sebebiniz Chinchilla değil ise benim tekir ve çok yakışıklı bir oğlum var..fakat durumumuz acil.bizde ümraniyede ikamet ediyoruz..ilgilenirseniz [email protected]

img

başak78

15 yıl 1 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

up

img

hpkqn

15 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BEN AĞRI`DAN MEHMET ÖĞRETMEN. ASLEN KAYSERİLİYİM. BENİM 5 KEDİM VAR. 2`Sİ YETİŞKİN. 3`Ü YAVRU. YETİŞKİN ERKEK KEDİMİZ AVRUPA KEDİSİ. ÇOK SÜPER BİR KEDİDİR. BENİM SÜREKLİ YER DEĞİŞTİRECEK OLMAM NEDENİYLE VE ÇOK FAZLA SAYIDA KEDİYİ BESLEYECEK GÜCÜM OLMADIĞI İÇİN ONA EV ARIYORUM. İSTERSENİZ UÇAK KARGOSUYLA GÖNDERİRİM. TABİİ SONRA YİNE ALMAK İSTİYORUM. ÇÜNKÜ BEN DE ANNEM DE ONU ÇOK SEVİYORUZ. GEÇEN GÜN KAÇTI. KAÇ KERE AĞLADIM. e-mailim: [email protected] Çok akıllı bir kedidir. Rengi de süper,huyu da. Aşı yaptırdık,karnesi var. Çok temizdir. Sizi hiç yormaz. Sadece gel oğlum diyin gelir. Adı da Polat. Çok acil cevabınızı bekliyorum. Msn`m günün çoğu zamanı açık olur. Resimlerini e-mailinize gönderiyorum. Saygılar.

img

nilparke

14 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar hala kedinize eş arıyor musunuz? arıyorsanız msn adresim [email protected] dan yazışalım

img

asunar

16 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu arada van kedisidir

img

asunar

16 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ