Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

Akvaryum arıyorum!

Paladaryum yapmak için akvaryum arıyorum! 75x40(45) yüksekliği fark etmez Aslında acemiyim boyutta önemli değil yazdığım civarda olabilir. (İstanbul)

img

uurbabur

15 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

80 UZUNLUK 45 YÜKSEKLİK 29 ENİ yeni akvaryum AKVARYUM FULL TÜM DONANIMLAR MEVCUTTUR C-1000 DIŞ FİLİTRE VAR + İÇ FİLİTRE + ISITICI + HAVA MOTORU + KAYA + full 250 ytl düşünürsen email adresim [email protected]

img

maviruyapc

15 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 3 tane boyutları farlı akvaryum var ama işine yararmı bilimiyorum

img

dilan12345

15 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evimde müsait yer bulunmadığı için ön ve yan camlar tek parça , 80 x 45 x 40 cm ebatlarında akvaryum. 1 adet dış filitre 2 adet iç filitre 1adet ısıtıcı 1adet hava taşı 1 adet hava motoru 1 adet spiral hava hortumu Akvaryuma yetecek miktarda , beyaz renkli özel küçük taşlar. Filitre malzemeleri ( kömür- seramik ) 1 Kg karışık yem ( kaliteli ) Fiatı : 300 TL İrtibat : 0506 5568626 0216 3978326

img

cevdet1940

15 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimd earadığın ebatlarda full aksesuarlı alvaryum var kardşeim 2adet frontoza 3adet saf ırk yunus 10adt sarı prenses gezbedeyim özel filtresiyle suyu çoook uzun süre temiz kalmaktadır bakım kolaylığı sağlar aklıan gelebilecek diğer her aparatı mevcuttur fath karaboyun 05355747272

img

feyzazeyno

14 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 ay önce yaptırdım 375 litrelik 10mm camdan akvaryum.mobilya görünümlü kenarları çıtalı kapaklı üstten ve alttan kayıt kuşak mevcuttur. Elektrik tesisatlı sephalı akvaryum.Sephası 40*40-40*60 profilden yaptırdım.Elimden geldiği kadarda profilin etrafına mdf giydirme yaptım.Aydınlatmada 18 watlık biri grolüx biri mavi olmak üzere iki adet florasan bulunmaktadır.Ayriyetten 50 cm 3 renkli mavi yeşil pembe su altı flosanıda bulunmaktadır.Naylon sudan etkilenmeyen çift taraflı arka fon.Akvaryum full her şeyi vardır.Akvaryum yanında verilecek aparatlarıda yazmaya çalışayım.Atman EF3 dış filtre,2500 l/h su basan akıntı motoru,1000 l/h su basan akıntı moturu,50 kilo kumu 30 kilosu midye kırığı 20 kilosu beyaz ince quartz kum,5 adet küp,5 6 kilo kadar kaya,2 kiloya yakın beyaz mercan,2 adet ısıtıcı 1 tanesi çelik gövdeli 300 watt 1 tanesi 100 watlık,2 adet kepçe biri büyük boy diğeri küçük,4 adet yavruluk 3 tül 2 si büyük çiftli biri ufak tekli birde plastik tekli,ufak mıknatıslı cam sileceği,ayrıca avkaryum içinde oluşabilecek yosunları temizlemek için 60 cm lik temizleme aparatı keçeli,2 adet hava motoru biri atman 9500 çift çıkışlı diğeri shark tek çıkışlı,akvaryum ışığını otomatik yanmaya ayarlamak için timer,iki adet derece biri sera biri civalı,Dip temizleme sifonu,5 6 ay yetercek kadar sera ve tetra yem,yavru yemleri,su düzenleyice ve berraklaştırıcı ilaçlarda mevcuttur,Bi akvaryumda akla gelecek herşey var hatta fazlası var. Her şey var akvaryumda fiyat olarak 700 tl düşünüryorum...Ama alacaksan birşey ler yaparım...Ben İstanbul/zeytinburnundayım... tel:0506 262 43 81 Mail: [email protected]

img

serdark28

14 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardesim daha henuz almamıssan 80x50x 35 cok guzel akvaryumum var 5 ay kullandım unıye gıdecegım ıcın satıyorum eger ılgılenırsen 75tl ıstersen dıs fılıtre motor var [email protected] eger almıssanda hayırlı olsun kardesım

img

usenol

14 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ