Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Yakışıklı Erkek British Shorthair Oğlumuza eş Arıyoruz ,

8 ayını doldurmuş,Çok Yakışıklı bir o kadar da zeki Safkan British Shorthair oğlumuz Ozy ye,evimizde misafir etmek üzere tercihen safkan British Shorthair yada Scotish Fold cinsi dişi eş aramaktayız.İstanbul-Avrupa yakasındayız.

img

oceanblue

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilgilenen kedi sahipleri [email protected] ile iletişim kurabilirler.Resimlerini de gönderebilirm.

img

oceanblue

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedimizin tüm aşıları tamdır.

img

oceanblue

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm benm dişi iran kedim var 2 yasında suan balıkesırde okumaktayım aslen istanbulda oturuyorum. İletişim için [email protected]

img

patisss

15 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,ilginize teşekkür ederim.Ben cinsinin devamı taraftari olduğum için tercihen British Shorthair cinsi olsun istiyorum. Çünkü ender bulunan bir cins ,türünün devami için arayışım devam ediyor hala. Size de bol şans dilerim. Saygilarla

img

oceanblue

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam bende british short hair dişisi bulunmaktadır ancak izmirdeyim.Bu tarafa gelebilrisiniz olabilir kedim şuan eşe hazırdır.Yada izmirde bildiginiz bi erkegi olan varsa yönlendiriseniz sevinirim. Teşekkürler. [email protected]

img

gökhannnnn

16 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ne yazıkki İzmirde british kedi sahibi bi tanıdığım da yok. :( Bu cins ender bulunduğu için ,umarım kısa zamanda bulursunuz. Kolay gelsin.

img

oceanblue

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 yasinda disi british shorthair kedimiz var..daha dogrusu arkadasimizin kedisi.yurtdisina gitti kediyi bize birakti..yuva ariyoruz bulamiyoruz..simdi ciflesme zamani geldi.ne yapacagimi bilemiyorum..siz ister misiniz?

img

elifaydemir

15 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Elif hanım,mailinize de mesaj attım.Kedinizi kedimize arkadaş olması için almak çok isteriz.Zaten öyle bir niyetim de vardı. Ozy ye bir arkadaş almak istiyordum.mesajınızı görünce çok sevindim.Hayırlısı olsun Saygılarla iletişim: [email protected]

img

oceanblue

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dişi British Shorthair kedinin yeni ailesiyle sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesini dilerim.

img

oceanblue

15 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ