Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

tamam parada veririz

kopekte tek aradıgım özellik yavru ve saglıklı olması ama fazla para beklemeyin maillerinizi bekliyorum

img

asparagas78

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

30 gunluk yavru kangal kurt kırması var .100ytl olur izmirdeyim. [email protected]

img

rezan

18 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benım 1 adet tıger boxerım var kendısı dısı olmak uzere 7 aylıktır ben kopegıme evde bakıyorum 1 ay sonra evlenecegım ıcın kopegımı vermek ıstıyorum esım kopeklerden cok korktugu ıcın kendısı eve ıstemıyo ve tabıkı banada aglayarak kopegı verme durumu dusuyo benım kopegımın kulakları ve kuyrugu kesık asıları tam evde oldugu ıcın tuvalet ve komut egıtımlı karnesı elımdedır kuru mama ve ev yemeklerıyle beslenıyo asırı uysal dısarıdaa tasmasız gezıyo eyer ılgılenırsen lutfen ara fıyatı 250 mılyon tel:0543 408 25 71 ev 212 601 22 06

img

tashbebek

19 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tash bebek kopegının resmını [email protected] a gonder ilgılenıyorum.asparagas28 150ytl ye terrıer verım sana 5 aylık dişi gri renk safkan aşılı şirin bisey

img

morguesslept

18 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bende saf kangal yavrusu var 3 aylık oldular aşıları tamam karneleri hazır bakımları ve büyümeleri güzel uygun fiyata vereceğim düşünürseniz ulaşın okanerhanqyahoo.com

img

okan05

18 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam. Gecen gun aldığım Alman Kurdu Sibirya Kurdu Kırması Kahverengi Tüylü Mavi Gözlü yavruyu verebilirim. Ailevi sorunlardan dolayı besleyemiyorum. 1 aylık erkek yavru 100 Ytl''''ye aldım aynı fiyata vereyim size. e-mail adresim [email protected] tel:0533-2253777 izmirde oturuyorum...

img

ercanspak

19 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ