Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

hangi güvercini çogaltmak karlıdır..

arkadaşlar ben damızlık olarak bu işi yapmak istiyorum. yani çoğaltmak .. salma lı bi sistem uçurtma yok.. benim biraderin kuşlarını uçuruyorum o yüzdem uçurmaya merakım yok. hem benim yerimde yok . o yüzden hangi cins kuşu üretirsem karlı olurum.. sonuçta hemen hemen aynı yemi yiyorlar. tavsiyelerinizi bekliyorum.

kuş işi zevk işidir oyun kusunun iyisi ucurdugun zaman kazandırır ama yerim yok diyorsun madem o zaman miski şebap besle emeğinin karşılığını alırsın yada çakmaklı

img

osman__06

15 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dikkatimi çekti hep de oyun kuşları var.. bu taklacı merakı ne anlamadım.. bir sürü cins kuş var ama taklacılara karşı bi düşkünlük var heryerde . pazara gidiyorsun onbin kuş var bunun dokuz bini mardin türü kuşlar.. artık kimse kelebek bango yetiştirmiyo anlaşılan

slm arkadaşım osman_06 demiş zaten bu iş zevk işi diye ama bide ben sölim bu işten para kazanamassın başkaları kazanıyo ya diyceksin bu işten para kazandım diyen azınlık dışında hepsi yalan aldatmacadır mesela miski aldın bi aralar milyar eden miskileri bu gün 100 200 e bulmak mümkün perçinli süt beyazlar için su sattığımı bilirim bir zamanlar şimdi bedavaya bulurum bu iş böle kimisi yeni bir tür buluyo genelde suriyeden getiriyolar ordan daha ucuz paralara aldıkları değişik kuşları pazarda yok diye astronomik fiyatlara satıyolar sizin benim gibi bu işten bende kazanıyım diyen kişilerde bunları alıyo biz çoğaltana kadar yeni bi cins yeni bi renk geliyo zaten sonuç hayal kırıklığı en iyisi çıkarsın terasa demlersin çayını mevcut kuşlarının tadını çıkartırsın

img

efe81

16 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

efe kardesım bu ısı kar ıcın yapıyorsan o zaman kumesınde kus besleme al satcılık yap ben bu ısı zevkı ıcın yapyorum kus ısı moda ısı degıl modasını takıp edeyım dersen bunun sonunu getıremezsın pantalon yada gömlek markasıda degıl kus rengı cınsı o kadar kus geldı gecdı mıskı sebap dedınız onlarında modası söndu gecdı herkez oyun kusu beslıyor oyun kusunun yerını hıc bırı tutmaz bıtmezde oyun kusunun modası son dedıgıne katılıyorum kus modasını gecın cayınıızı demleyıp elınızdekı kusların keyfını cıkarın zevk işidir bu iş zevk ..saygılar

img

osman__06

ÖZEL MESAJ

kusu kar edeyım dıye beslersen hata edersın elınde ıyı oyun kusun olur zaten senın kımseyı aramana gerek yk hastaları senı bulur ama yerım yok dıyorsun bnce kuslarıda zıyan etme

img

osman__06

ÖZEL MESAJ