Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

Satılık Lepistesler Sadece 50 kuruş

Elimde Yüzlerce Lepistes Var Hepsi Sağlıklı ve Anaçlar Erkek ve Dişi Lepisteslerin Herbirini 50 Kuruştan Vericem 20 ve Üzeri Alımlarda 1 Adet HazırYavrulayacak Balık 1 Adet Dişi Lepistes 1 Adet Erkek Lepistes Hediye Edilecektir. Balıklarımdan Bugüne Kadar En az Doğum Yapanı 42 Yavru Verdi Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş İçin Telefon:05453248490 Mail:[email protected] Not:Stok Sınırlaması Yoktur Her İle Gönderilir Gönderiler Kargo Aracı Çıkarken Teslim Edilir ve Havasız Ortamda 3 Gün Yaşayabilirler. Yolda Gerçekleşen Ölümler den Biz Sorumluyuz Ölen Her Balığın Yerine Balık Gönderilecektir.

img

rename

15 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi senin lepistesler yavrumu büyükmü?? ona göre sipariş vericem

img

zonguldak67

14 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi sera artemia yem hormonel bozukluklar yaparmı balıklarda???

img

zonguldak67

ÖZEL MESAJ

yavru lepisteslerde diyorum::

img

zonguldak67

ÖZEL MESAJ

abi benim lepisteslere hangi marka yem önerirsin 4 dişi 1 erkek yetişkin lepistes siparişi versem son fiyat ne olur????

img

zonguldak67

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar lepisteslerimi çok iyi bir ücret karşılığında çevremde bulunan 4 akvaryumcu arkadaşa sürekli olarak veriyorum konu kapatılabilir

img

rename

15 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi ben alıcam 20 tane ama hediyeler hala geçerlimi :D

img

mesut1709

13 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kargo dahilmi

rename yazdı :
Elimde Yüzlerce Lepistes Var Hepsi Sağlıklı ve Anaçlar Erkek ve Dişi Lepisteslerin Herbirini 50 Kuruştan Vericem 20 ve Üzeri Alımlarda 1 Adet HazırYavrulayacak Balık 1 Adet Dişi Lepistes 1 Adet Erkek Lepistes Hediye Edilecektir. Balıklarımdan Bugüne Kadar En az Doğum Yapanı 42 Yavru Verdi Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş İçin Telefon:05453248490 Mail:[email protected] Not:Stok Sınırlaması Yoktur Her İle Gönderilir Gönderiler Kargo Aracı Çıkarken Teslim Edilir ve Havasız Ortamda 3 Gün Yaşayabilirler. Yolda Gerçekleşen Ölümler den Biz Sorumluyuz Ölen Her Balığın Yerine Balık Gönderilecektir.

img

ottoword

12 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rename yazdı :

img

Guest12521

8 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

S.a oncelikle ben 200 adet istiyorum yalniz baliklarda hastalik yok demi bana bunun guvencesini vere bilirmisiniz vede hamile demi eger bana dedigim sartlara uygun ise ilk etapta 200 ve sonrasi icin 1000 adet alabilirim tel 0545 573 0771 ulasa bilirsiniz uretim yapacam

img

Guest49957

7 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ