Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

bu ne biçim hastalık(lütfen dikkate alınız)

arkadaşlar kuşlarımda cok kötü bir hastalık oldu yem yememeye başladılar devamlı su tüketimi var ishaller tüyleri kabarık kuyrukları aşagıda bir kac gün icinde iyice halsizleşip ölüyorlar kendim beslemeye kalktıgımda kursakları dolu ama hiç boşalmıyor sanki kursagından hiç bir şey yemiyorlar şaşırdım kümesimde kuş kalmadı şu an 24 tane ölü var dahale devam ediyor kirecleme ve temizlik yaptıgım halde ve vitamin veriyorum ama bir türlü olmuyor şaşırdım kaldım yardım edersiniz sevinirim yoksa kümeste hayvan kalmayacak

img

tılyat

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tılyat kardeşim önce geçmiş olsun kuşların büyük bir olasılıkla yemden kaynaklanıyor ilaçlı yemler ve piyasada rus buğdayı diye bildiğimiz kırmızı buğdaydan kaynaklanıyor birde bu durumda vitamin verme vitamin kuşları daha çok isal eder zaten kuşların dışkıları anladığım kadarı ile su şeklinde ve kokuludur yapacağın kuşların bulunduğu yeri havalandır ve iyileşene kadar pirinç ve çay posası ver dışkıları katılaşıncaya kadar devam et buğdayıda her yerden alma sana önerim iyileşme olursa buraya yaz bilelim hoşca kal ankara tuncay 05367648907.......................

img

zx

20 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle geçmiş olsun tam tüy zamanı sıcak salgınların olması nprmal aşılama yoksa yazacağım silerden detaylı bilgiler bulabilirsin. www.guvercinci.net www.guvercinbirligi.com

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ