Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

chow chow,husky,golden retriver ariorum!!!

ücretiyle almak üzere choww chow,husky yada golden ariorum!bahçeli ewimde bakmak üzere.

img

gk4ever

19 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam bende bi husky var 11 aylık ama kırma babası cinsli bekci köpegi annesi husky gözleri mavi kulakları dik rengi cok güzel satıyorum aşıları olmuş ve cok bakımlıdır [email protected] bana burdan ulaşabilirsin

img

dedeyorgun

19 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

CHOW CHOW yavrusu fiyati 600 euro. GOLDEN RETRIEVER veya HUSKY yavrusu fiyati seceresiz 400 euro , secereli 500 euro. Siparis uzerinde ozel sekilde yurtdisindan getiriyorum. Tum evraklar birlikte teslimat Istanbula yapiyorum. Cep : 00359888938321 E-mail : [email protected]

bende çok özel 1 huski var 1 yaşını yeni geçti dişi isterseniz resimlerini görün fiyatını sonra görüşelim 0536 416 37 37 [email protected]

img

kelebekmeto

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende daha anne altında 20 günlük safkan golden yavruları var ilgilenirseniz e-mail:[email protected]

img

mkcoci

18 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3,5 aylık safkan husky [email protected]

img

juliet

18 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben veteriner hekim deniz; Kendinize uygun tüm sağlık kontrolleri, aşıları, parazit kist vb. tedavileri yapılmış 50-60 günlük alman çoban köpekleri (alman kurdu), golden yavruları, sibirian husky yavruları, doberman pinscher yavruları, kimlikleri ile birlikte, kanlı ishal ve gençlik hastalıklarına karşı antikor seviyeleri yüksek anneleri de aşılı ve fotoğraflarını gönderebileceğimiz köpekler için lütfen irtibata geçiniz. İLHANLAR VETERİNER KLİNİĞİ Vişnelik mah. Taşköprü cad. 29/b ESKİŞEHİR TEL: 0 222 225 48 24 CEP: 0 537 771 34 12 [email protected] [email protected]