Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

CEMİLE YAŞAYACAK MI?

Cemile yani benim 2 aylık hamsterım akvaryumuna koyduğum yuvasından 4-5 gündür çıkmıyor akşamları bile içinde uyuyor, artık dönme tekerleğini bile çevirmemeye başladı.Şuanda bilgisayar masama koydum monitörün yanında durmadan kaşınıp kendini temizliyor.Çok endişeleniyorum acaba hastamı oldu.Bir de çok korkak seslere acayip tepki veriyor.Aslında hiç ürkütmedim, sıkıştırmadım çok serbest yetiştirdim, avcuma bile almam isterse kendi elime gelir.Bana yardım edin Cemile yaşayacak mı?

img

oleta

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sizden yardım istemiştim ama kimseden cevap gelmedi.İyisimi bugün bi veterinere götüreyim kızımı.Yinede cevap bekliyorum başına böyle bişey gelen varsa cevap yazsın.

img

oleta

ÖZEL MESAJ

Başıma böyle bir olay gelmedi ama belki yardım eden arkadaşlar çıkar,onu veterinere götür belki bi sonuç çıkar.

Arkadaşlar veteriner bulamadım ama aldığım petshopa götürdüm.Sıcaktan olabileceğini söylediler petshoptakilerde öyleymiş.Akvaryumda besliyordum bugün kafes aldım belki akvaryumdan daha serin olur diye.Umarım işe yarar şuan yeni kafesinden firar etmeye çalışıyor.

img

oleta

ÖZEL MESAJ

Selam,istersen gündüzleri hamsterini dışarı çıkar.O zaman hiçbir sorun olmaz.gerçekten ben mesela öyle yapıyorum sende dene.

Cemile iyileşti dünden beri hareketlendi, şuan sağ eli suluğun içinde dinlenip serinliyor.Yeni kafesini çok sevdi.Bence herkes kafeste beslemeli çünkü yapacağı birçok hareket akvaryumda kısıtlanmış oluyor.Bugün gündüz uyandırıp çıkardım 5-10 dk iyi geldi canlandı teşekkürler.

img

oleta

ÖZEL MESAJ