Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

tşk ederim

merhaba yavrularımız gayet iyiler 4 tane birden olunca evi biraz savaş alanına çeviriyorlar ama yorulup hemen uyuyorlar çok sevimliler hiç kıyamıyorum ama başka şansım yok çünkü çok kedim var ayrıca bahçedede kedilere yemek veriyorum oldukça yoruluyorum ilginize çok teşekkür ederim inşallah diger yavrularımızında şansları açılır ve yuva sahibi olurlar bugün bir arkadaş daha aradı almak istiyor dilerim onuda ev_lendiririz çok dua ediyorum yuvaları olsun diye çünkü sokakta yaşamaları imkansız anne ev kedisi oldugu için dışarıdaki hayatı bilmiyor yavrularda annesiz sokakta yapamaz çok çaresizim umarım yuva buluruz tekrar tşkler görüşmek üzere bye

img

pammuk

20 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kediciklerinin resmini yollar mısın lütfen ... cinsiyetlerini de merak ediyorum bilgilendirmenizi umuyorum.. e-mail adresim [email protected] cewabınızı bekliyorum

img

nilep

18 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ilginize çok tşkler yavruların cinsiyeti;2 dişi 2 erkek wc egitimliler hiç yanlış yere yapıp beni üzmediler çok akıllılar çok temiz ve saglıklılar izmir bornoovadayım tel 0232 3475299 0232 3470687 ararsanız görüşebiliriz bye

img

pammuk

20 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ