Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

iran/ankara/van yada chicilla kediciği arıyorum.

tam 2 aydır kedicik arıyorum.2yıl önce biricik meleğimi kaybettim.ankara_van karışımı çok yakışıklı bir oğlum vardı.upuzun tüyleri masmavi gözleri.tam 8yıl hiç ayrılmadık ama malesef bronşit oldu ve onu kaybettim.neolur yardımcı olun.yine ona benzeyen bir yavrum olmasını çok istiyorum.

img

aylinsunay

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cok guzel ve terbiyeli 2 yasinda bir Iran kedim var Gri Beyaz Yeni cocugumuz oldugundan maalesef iyi bakabilecek birine vermek istiyoruz Cunku onu kıskandıgından iyice mutsuz oldu Mail adresinizi verirseniz resmini yollayabilirim Bu arada Istanbulda oturuyorum

img

ares73

18 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resmini gönderirseniz çok sevinirimde 2 yaşında diyorsunuz başka bir ortama alışabilecekmi?huylarını yazarmısınız? [email protected]

img

aylinsunay

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 aylık Ankara yavrusu düşünürseniz arayıp bilgi alın 0216 380 58 38 -39

çok tatlı 2 aylık bir iran kedim var tüm aşıları tamam,annemin alerjisi olduğu için onu vermek istiyoruz fiyatı 250 ytl civarıdır.

img

roc

18 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyide sevgili roc kardesim.. basliktanda anlasilacagi uzere hicdegilse burasinda bir bedel karsiligi hayvanlairmizi vermeyelim. birsey demiyorum satmana.. desemde anlami olmaz ama zaten bunun icin bir bolum ayrilmis. sevgilerimle

img

gubazgu

19 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bende bir iran kedisi var 0 505 477 67 57

img

quakes6

18 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende van kedisi yavrusu var kontak için [email protected]

img

misty