Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

İGUANAMI SATIYORUM

Evet, istemesem de onu artık satmak zorundayım. Gerçekten severek ilgilenecek, ailesiyle sorun yaşamayacak, ona iyi bakacak biri olsun istiyorum.
İguanam sanıyorum ki dişi. 60 cm boyunda, 1.5 yaşında gayet sağlıklı. Onunla beraber ısıtıcı kablosu, sera uva florosanı, kütüğü, 2 adet zaman ayarlı prizi de vereceğim. Ayrıca onun için daha az yer kaplasın diye aldığım (tam teraryum olmasa da) rahat edebileceği boyutlarda, teraryumu da vereceğim. (Şuan yaklaşık 2 mt. boyunda cam akvaryumda duruyor.)

Hepsi için düşündüğüm fiyatı 285,00 TL`den 240,00 TL`ye düşürdüm. İlk iki fotoğraf 1 ay önce çekildi.  En sondakiler ise ilk aldığım zamanki fotoğraflarından. Ne kadar iyi bakıldığını görebilirsiniz.

img

ysfrmz

15 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

Günceldir.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

şuan kaç cm boyunda ve nerede ikamet etmektesiniz??*

img

enfeksiyon666

14 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Uzun zamandır ölçmüyorum ama 65-70 cm olmuştur tahmini. Ben Ümraniye`deyim. Ama Topkapı tarafında çalışıyorum.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

peki sadece iguanayı almak istesem ücret nekadar olur... burada vize döneminde olduğum için geç cevap yaziyorm kusura bakmayınn

img

enfeksiyon666

14 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aslında sadece iguanamı vermeyi tercih etmiyorum. Sonuçta malzemeler bana lâzım olmayacak. Ama gerçekten almak istiyorsanız 180 TL olur. Sınavlarınızda başarılar dilerim.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

ozamn bn 24 nisan gibi istanbula gelicem geldiğimde tekrar görüşelm mi hem iguanayı da görürsem çok daha güzel olur... çünkü burada fotograflarda küçük gözüküyor da....

img

enfeksiyon666

14 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ