Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

İGUANAMI SATIYORUM - 2.sayfa

Evet, istemesem de onu artık satmak zorundayım. Gerçekten severek ilgilenecek, ailesiyle sorun yaşamayacak, ona iyi bakacak biri olsun istiyorum.
İguanam sanıyorum ki dişi. 60 cm boyunda, 1.5 yaşında gayet sağlıklı. Onunla beraber ısıtıcı kablosu, sera uva florosanı, kütüğü, 2 adet zaman ayarlı prizi de vereceğim. Ayrıca onun için daha az yer kaplasın diye aldığım (tam teraryum olmasa da) rahat edebileceği boyutlarda, teraryumu da vereceğim. (Şuan yaklaşık 2 mt. boyunda cam akvaryumda duruyor.)

Hepsi için düşündüğüm fiyatı 285,00 TL`den 240,00 TL`ye düşürdüm. İlk iki fotoğraf 1 ay önce çekildi.  En sondakiler ise ilk aldığım zamanki fotoğraflarından. Ne kadar iyi bakıldığını görebilirsiniz.

img

ysfrmz

15 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tamam olur ama bir kişiden daha haber bekliyorum. Bu arada hangi şehirdesin?

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

bn şuan kırıkkalede okuyorum oyuzden yollama olayı zor.... bn istanbulda oturuyorum ona göre gelince kendim görim istedimmm

img

enfeksiyon666

14 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tamam, haberleşiriz.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

Fiyatı malzemelerle birlikte 200,00 TL`ye düşürdüm. İlan bir sene önceki ilanım. İguanam artık 2,5 yaşında. Diğer malzemelerin yanında (uva hariç) yem ve ilaçlarını, kırmızı ısı lambasını da vereceğim.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

haala satmayı düsünüyor musun?

img

icha

14 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Üzgünüm, ilanım bir yıldır yayınlanıyordu. Artık bekleyecek zamanım kalmadığı için hayvanat bahçesine bağışladım. Hem orada çok iyi bakılıyor. Aklım da onda kalmamış oldu.

img

ysfrmz

ÖZEL MESAJ

igoananı çok sevmiş olsan satmazsın insanlar işte ewcillerine nasıl kıyıp satıyolar ve beslediğin ve sevdiğin ? daha cüzü fiyat koysan hani

img

karamukk

13 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ