Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

sülün çeşitleri verilir

damızlık elmassülün,altuni sülün,sarı altuni sülün ve yerli sülünler ve yavruları fiyatları damızlık elmas sülün 200ytl yavrusuerkek 100ytl dişi 120ytl damızlık altunisülün 120ytl yavrusuerkek 90ytl dişi 110 damızlık sarı altuni sülün200ytl yavrusu erkek 120ytl dişi150ytl damızlık yerli sülün 50ytl yavrusu erkek 25ytl dişi 30ytl cep no0544 3989322 not. elimde bulunan fazla yerli sülün yavrularını toptan satmak veya gerçekten doğaya salmak isteyen büyük kuruluşlara (özellikle kamu kuruluşlarına)ücretsiz vermek istiyorum. çünkü osmaniyede çok fazla sayıda bulunan ağaç sansarı ve fare sansarı yüzünden doğaya bıraktığımız sülünler yok oluyor

img

hmehmetdikici

19 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben bir kamu kuruluşu değilim ama sizinle birlikte yol masrafları da bana ait olmak kaydı ile Yalova bulunan çok güzel doğaya bırakmak isterseniz yardımcı olabilirim .Sizde çok güzel bir doğa harikası mekan görmüş olursunuz.Yeşilliğin en iyi korunduğu bölgelerden biri Yalova bölgesinde biliyorsunuz. TEMA vakfınında Yalova da olması nasıl bir ortam olabileceğinin ipuclarını veriyordur size sanırım.Belki de biliyorsunuzdur..SAdece bir yüksek sesli düşünce bu benimkisi düşünürseniz yazın lütfen ... [email protected]

EĞER BİR RESMİ KURUMA ÜCRETSİZ VERMEK İSTERSENİZ SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM. TAYLAN ŞANLI SAKARYA VALİLİĞİ PLANLAMA ŞEFİ [email protected]

Bir erkek bir disi yavru alabilirim, odeme ve gondermeyi nasil yapacagiz. ben Ankara''da yasiyorum. [email protected]

img

iakaya

18 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar beni sülünler için her gün onlarca kişi arıyor herkes doğaya bırakmak istediğini söylüyor ama bırakmak istediği yer hakkında bilgisi yok 200 tane yavruyu hiç sansar olmadığını bana kanıtlayan bir arkadaşa verdim. eğer gerçekten uygun kişiler beni arayıp ikna etmezse diğer yavrularıda aynı yere vereceğim

img

hmehmetdikici

19 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mehmet bey www.turkiyeavcilari.com sitesini bir ziyaret ederseniz SAYHAD (sürdürebilir avcılık ve yaban hayat derneği)tarafından doğaya kuş salımı ile ilgili ciddi bir proje yürütülüyor ben o sitenin bir üyesiyim haber vereyim dedim.

img

sener

20 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım benizmirde oturuyorum ve sülün çeşitlerimden yapmakta olduğum kuluçka makinasında çıkartmak ve doğaya salmak istiyorum ancak yumurtasından bulamıyorum sizden yumurta temin edebilirmiyiz ? lütfen bana bir cevap yazın iyi günler..

img

edm1975

18 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ