Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

Şok fiyata satılık tarantula - 3.sayfa

Bir arkadaşımın tarantulası yavruladı (kozadan çıktı). Çok miktarda elimde yavru mevcut. 4. kabuğa geçmiş durumdalar. Cinsi ,, Grommostola Rosea`nın Kırmızı varyantıdır..Çok sakin bir türdür. Şuan yavru olduğu için 2 cm civarında. Büyüdüğünde elinize de alabilceğiniz kadar uysaldır. İlgili bilgileri internetten bulabilirsiniz , Grammostola Roesa Red. FIYAT İSE ŞOK DENEBİLCEK DÜZEYDE. SADECE 15 TL. ELİMDE BU KADAR FAZLA OLMASAYDI 35`TEN AŞAĞI VERMEZDİM. ,

img

fanyata

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Nee ah onur abu ah ben zaten redrocketim AMA onun sifresini unuttum!;) ok gunleer.

img

tariavi

14 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güncel 3 tane alana 15 tl fiyatımız devam ediyorr. Çok az kaldı elimde acele edin :)

img

fanyata

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güncel

img

fanyata

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala tarantula varmı elinde nasıl bakacağm hakkında bilgi verirsen bende alırım =) [email protected]

img

paticiijlal

14 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güncel

img

fanyata

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

attım maile msj. . .cevap bekliyorum. . . hala elinizde vardır umarım. ..

img

atacberkedamat

14 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim mailim [email protected]

img

atacberkedamat

14 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

başka isteyen var mı? son yavrular kaldı?hepsi satıldıktan sonra bitmiştir yazacağım zaten. elimde az miktarda daha var. alacak olan acele etsin.

img

fanyata

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

msnni ekledim.. sen girince konusuruz

img

chef23

14 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar lütfen almaya niyetli olanlar mesaj atsın. Saçma sapan sorular sorup geyik muhabbeti yapacaklar mesaj falan atmasın ve msn`e eklemesin lütfen. Sadece almak isteyenler ve bu noktada soru sormak isteyenler yazsın .

img

fanyata

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ