Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

guinea pig hakkında yardım istiyorum

kafes boyutları bakımı beslenmesi temizliği ideal sıcaklığı taşıma esnasında sorun yaratır mı bunları öğrenmek istiyorum arkadaşlar lütfen yardım edin ben yeni almak istiyorum da

img

birön

14 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.jackiesguineapiggies.com/fruitandveg.html linkinde aşagıda bir tabak yapmış onun içindekileri verebilirsin bunlar kereviz brokoli, maydanoz, dolmalık biber, cherry domates, mısır, salatalık, havuc, marul (iceberg değil), elma, armut, karpuz (çekirdeksiz). domatesin yeşil sapının verilmemesi gerekiyor elma, armut, salatalıgın da kabuklu verilmesi gerekiyor. et ve süt ürünleri dietlerinde yok vejetaryanlar. Bunlar dışında arpa buğday verebilirsin bir de tabiki portakal portakalın günlük 8`de biri adambaşı (guineapigbaşı) ideal . bir de genelde problemleri c vitamini eksikliğinden oluyor ole hastalanınca damlalık veriolar onla damlatmaya üşenip suyuna katma tavsiyesinde bulunabilirim. sonra suyun tadı bozulduğundan içmekten vazgeçiyorlar diye okumuştum.

img

omurcek

17 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim peki kafes boyutları ne olmalı ben aydındayım ve yarın çıkıp araştırmayı düşünüyorum bulamazsam ankaradan falan alıcam artık

img

birön

14 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ