Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavşanımı verebileceğim yerler

benim şuan yaklaşık 2 yaşında bir tavşanım var bir buçuk yıldır da bizimle çok sviyorum aslında ondan ayrılmak da istemiyorum ama artık bakması çok zor oluyor.Kendine bile zarar veriyor.Acaba sizin bildiğiniz verebileceğim güvenli ona iyi bakacak bir yer var mı?Bir de uzun süredir bizimle yaşıyor başka bir yere kolay alışır mı fikirlerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

img

tavşan9

14 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım istersen bakabilirim bahçeli bir ewim var ama para talep etmememek şartı ile düşünürsen ekle [email protected]

img

okanaydin

15 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EĞER DİŞİYSE BEN ALABİLİRM İSTANBUL TUZLADAYIM MSN:[email protected]

img

sagoluyuz

14 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende de bir tavşan var. yaklaşık 6 aylık.. minicikti aldığımda.. şimdi baya cüsseli ve güzel bir tavşan oldu..fazlasıyla evcil..kendini kedi zanneden tavşanımı istanbul anadolu yakasında güzel bakabileceklere ücretsiz verebilirim. [email protected]

img

firestorm

19 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba tavsanim 5 6 aylik arasidir ucretsiz verecegim tavsanima yeni bir yuva aramaktayim beyaz ve kirmizi gözlüdur ilgilenen arkadaslar bana ulaşabilir mi... Istanbuldayim [email protected] Tsk.

img

zzelihau

8 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba cok tatli bir tavsanim var, bakimini saglayamadigim icin isim gereği tavsani (erkek) sahiplendirmek istiyorum ucretsiz. İstanbul Eyupsultan

img

Yarenayaz

1 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tatile çıkacağız ve 3.5 yaşında bir tavşanım var. Bırakacak kimsem yok. Ağustos'un 15 ine kadar ücretsiz bakacak birini arıyorum. Tatilden döndüğümde geri alacağım. Dişi tavşanım. İstanbul, Tuzla'da oturuyorum.

img

alenamichaelson

10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ