Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Herkeze Selamlar

Luna bide episo adında 2 tane hamsterim var gonzales dişi olan luna erkek olan episo dişi doğum yaptı tam 12 günlük yavrular tüyleri çıktı yürüyolar gözleri açıldı .6 tane doğurmuştu ilk hamileliği olduğu için doğarken 1 tanesi ölü doğdu diğeride doğduktan 2-3 gün sonra öldü şuan çok şükür 4 tanesi sağlıklı durumda şuan tam 12 günlükler ne zaman elime almaya başlayabilirim daha hiç yani nasıl desem dokunmadım bile yavrulara dokununca anne yavrularını dışlayıp yiyeblirmiş ama belli bir gün hafta sonra ele alınabilirmiş ne zaman sonra elime aabilirim şuan tam 12 günlükler ona göre hesaplayın...

img

episodetwo

14 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

En az 18 günün geçmesi lazım dogal olarakta 1 ay sonra eline alabilirsin ama 12 gün geçmiş 1 hafta daha bekle bari sonra al.Çünkü bu süreçte anne yavruları dışlamaz çünkü yavrularda yalanarak temizlenirler ve kokuları degişir yani sizn elinize almanızda bu süreçte sorun olmaz.

img

hepsicihamster

14 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:D ya yavrularda babasına çekmiş :D psikopat:D parmaklarımı ısırmaya çalışıyo :D elime bu gün aldım ama 4 tane yavru var 2 tanesi anneye benziyo ve 2 tanesi dişi diğer 2 tane beyaz babada beyaz erkek 2 tanesi erkek 2 tanesi dişi olaya bak :D babanın gözleri kırmızı beyaz olan yavrulardanda gözleri kırmızı annenin gözleri siyah yavrulardan üstü böle nasıl desem çizgi geliyo siyah hafif ve siyah böle bişi görmedim hayatımda ...:D dişi olanlar ısırmıyo kokluyo .. çözemedim ben onu

img

episodetwo

14 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ