Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

ACİLLL... CANLI YEM

ARKADAŞLAR ACİLEN CANLI YEME İHTİYACIM VAR. NASIL TEMİN EDEBİLİRİM. YARDIMCI OLABİLECEK ARAKDAŞLAR BANA YAZSIN...

img

devil_cagi

14 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bikere. nerede oturuoursun onmu sole...

img

redrocket

14 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BANDIRMA`DA İKAMET ETMEKTEYİM.

img

devil_cagi

ÖZEL MESAJ

sende fanyata da aldını biliorum ben 2 tane aldim icin bdv fasulye boceği verdi ama o boceklerin nasil yapilabilceklerini biliorum Fasulye al bir kavanoza koy 1-2 hafta bekle on un icinde garip minicik bocekler olucak onları tarantulana ver....

img

redrocket

14 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

un kurdu üretimi için koları sıvadım fakat biraz zaman alcak gibi fasülyede mantıklı geldi ikisini bir denemek en mantıklısı. bide bandırma gibi bir yerde canlı yem satışı bulunmamakta beni en zor durumda bırakan şeyde bu...

img

devil_cagi

ÖZEL MESAJ

devil cagi keşke 1 hafta geç alsaydın sonra bana fazla miktarda fasulye böceği gldi ve benden rosea alanlara hediye etmeye başladım. ama telaşlanacak bişey yok. zaten sana yolladıklarım fazlasıyla toktular. 2-3 hafta bişey vermene gerek yok.ama su püskürtmeyi unutma yan yüzeylere.yoksa açlıktan degil ama susuzluktan ölürler. eğer bulamazsan sana fasul böc yollayabilirm.

img

fanyata

17 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cagi dediklerimi yaptinmi? (redrocket) umarimö olmemislerdir:S

img

tariavi

14 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

canlı yem sorunum hala devam etmektedir arkadaşlar. :( yardımcı olabilecek varmı ? yada bir tavsiyesi olan ?

img

devil_cagi

ÖZEL MESAJ

yavru tarantulalar için hangi yemi önerirsiniz? beyaz kurt mikro kurt grindal kurt benim aklıma grindal yattı 0.5 ve 1 cm arasında oluyor buyukluklerı ? sizin dusuncelerınız neler? kulturnu almayı dusunuyorum.

img

devil_cagi

ÖZEL MESAJ

en iisi genleriyle oynanmis meyve sinei fasulye boceği veya unkurdu ama benb fas. boceğini kullaniorm ayrica beyaz kurt u tavsie etmem

img

tariavi

14 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ