Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

bedava iguana!

iguanamı ücretsiz kendisine çok ii bakacak güvenilir bir arkadaş arıyorum. iguana 3 yaşındadır kuyrugu dahil 90cm.dir. yalnız arka ayak parmagı kesiktir. ilgilenenler bana burdan veya maille ulaşabilirler.saygılar. mail: [email protected]

img

rebelvictim

16 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer dişi ise görüşebiliriz.Bende de 2,5 yaşında bir erkek var.

img

reiska

21 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

walla sanırım dişi en son baktırmaya götürdüğümde çok cazgırlık yaptı bakamadık ancak baktırırız yani!! alırsan süper olur. inşallah dişidir.

img

rebelvictim

ÖZEL MESAJ

eğer fotoğraflarını foruma eklersen anlayabiliriz.Yalnız bacaklarının altını mutlaka çek.Bir de yan profilden çekersen bir şeyler diyebilirim.

img

reiska

21 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb. ben ijlal daha önce hiç iguana bakmadım bu yüzden ona ii bakarım diye düşünüyorum m.etmeyin.bi tanede köpek alıcam yerim her hayvana bakmak için çok müsait olduğundan bi kaç değişik hayvan daha alıcam şimdilik kaplumbağ ve m.kuşum var bu arada iguana yanımda kalmalı yani odamda bunun için müsait değilmi hırçın olmamalı.ilgilenirseniz [email protected]

img

paticiijlal

14 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Alana hayırlı olsun. bende düşünüyorum iguana ama henüz kendimi yetiştirecek kadar bilgili görmediğim için bulaşmıyorum. inş en kısa zamanda bende bir iguana sahibi olurum. bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım.

img

devil_cagi

14 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam rebelvictim Benim iguana bakma yeteneğim var ben hep arıyordum ama fiyatları hep pahalı oluyor eğer bana vermek isterseniz msn`nizi ekledim benim msn`em [email protected] ben iguananızı almak isterim.saygılarımla.

img

yavuzk

14 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

igoşu içim kan ağlayarak verdim arkadaşlar, üzgünüm.

img

rebelvictim

ÖZEL MESAJ

Hayırlı olsun rebelvictim inşallah satmak amaçlı almamıştır verdiğiniz kişi.

img

yavuzk

14 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ