Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

yardım !!!

öncelikle selamlar :)3 gün önce 25 günlük bir dişi bir erkek olmak üzere 2 gonzales satın aldım :)erkek hamsterım beni hiç ısırmadı.ama dişi hamsterım arada bi elimi ısırıo.birde hamsterlarım tekerleklerinde hiç dünmüo neden acaba ? birde dişi hamsterım kafeste bulunan evden çıkmıo ? yardım lütfen :)

img

qnr

14 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dişi hamsterın hamile olabilir hatta elini bu yüzden ısırıyor olabilir ve hatta bu yüzden evden çıkmıyor olabilir erkegi ayırmanı tavsiye edrim.Çarkları küçük olabilir o yüzden dönmüyorlardır yada kafeste gezine bilecekelri kadar yer varsa yada bir üst kat merdiveni varsa çarka lizum olmaz çünkü eger kafeslerinde dedigim gibi bir üst kat merdiveniyle beraber varsa defalarca inip çıkacakları için zaten bir nevi idman olur.

img

hepsicihamster

14 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ama herahangi bir kavgalarını görmedim dişi çok yemek yiyor.evet bir üst kat var.orada evleri var ve dişi hamsterim baya bi dişilio beni

img

qnr

ÖZEL MESAJ

hamile olma şansı yok 25 günlük falan :))

img

qnr

ÖZEL MESAJ

25 de emin misin?=) 1 aylıkken bile çiftleşe bilirler(ama yanlıştır.)Sonucunda dogan bebekler saglıksız proteinsiz dogar.(kimi zaman ölür yada öldürülür.)

img

hepsicihamster

14 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

k

img

qnr

ÖZEL MESAJ

evet eminim :) aldıgım kişi tanıdık ve hamsterlrım kafesin tellerini kemirio neden acaba bide dişi hamsterım evi kemiriyor :D karamel(erkek hamsterım) pıtırcık (dişi hamstrım)

img

qnr

ÖZEL MESAJ