Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavsanıma yuva arıyorum..:(

merhaba, 1 yıldan fazla süredir birlikte yaşadıgımız tavsanımın evden gitmesi gerekiyor. annemin cigerlerinde rahatsızlıgı var ve evde cicek, yün halı, kürk gibi şeylerin bulunmaması gerekiyor. haliyle tavsanım da gitmek zorunda.hatta muhabbet kuşumu bile vermem gerekiyor.ondan ayrılacagım icin cok üzülüyorum ama onun mutlu olacagi bir yere gittigini bilirsem ve arada ziyaret edebilirsem en azından icim rahat olur. tavsanımın resmini de koymustum, zaten ilk forumlarda da benzer bir mesajım var ama artık 2. bir şansım yok. tavsanımın ismi köpük, 1 yaşında ve dişi. mavi gözlü sevimli mi sevimli beyaz bir canavar..ilgilenenlerle irtibata gecip soruları yanıtlamaya hazırım.

img

labarba

19 yıl 10 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, öncelikle annenize geçmiş olsun dileklerimi diliyorum. köpüğünüze ben talibim. benimde tavşanım var civcivlerim tavuklarım ve köpeğim var. hepsinide çiftlikte besliyorum yani yerim müsait. eğer bana verirseniz yer ve bakımda kesinlikle problem olmaz. ben istanbulda yaşıyorum, çiftlik silivride. istediğiniz zaman köpüğü görebilirsiniz. irtibat için mail atabilirsiniz. [email protected]