Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

Frontosa burundi yavru (orijinal)

Balıkların anneler ve babası özenle seçilmiş olup kaliteli bir koloninin yavrularıdır. Bantları ve yapıları sorunsuz olup kuşkusuz alabileceğiniz ve size hakkını verecek yavrulardır.1000 L akvaryumda uygun su değerlerinde ve kaliteli suda dünyaya geldiler. Büyüme dönemleri sadece artemia ile olmakta. Anne ve babasının güzellikleri yavruları hiç tereddüt etmeden garanti altında vermeme bir avantaj sağlamaktadır. Gelerek kendinizde annelerini ve babasını görebilir yavrularıda görmüş olarak alabilirsiniz. Verdiğim yavrular sağlık ve kusursuzluk konusunda garantim altındadır. Şu an foto makinam olmadığından yavruların resmini çekemedim ki buna gerek olduğunuda pek düşünmüyorum. İsterimki güzelliklerini görebilesiniz.. ------------------------------------------------------------------------------ Damızlık burundilerimden sağlıklı yavru alabilmek için verdiğim yem listesi. Newlife spectrum thera +a Newlife spectrum cichlasoma formula Resif dondurulmuş kankurdu Resif cichlid mix Tetra diskus Tropikal spirulina Ev yapımı yem (taze karides ve balık karışımları ) Yavrular artemia ile büyütülüyor.. ----------------------------------------------------------- Adet : 50 Fiyat: 10 tl tanesi Adres: Derince - Kocaeli TEL : 05342445360 ULAŞIM: Gelip görerek , elden ortak bir yerde , şehir dışına gönderebilirim.. Balıkların boyu : 3 cm

img

ufuktasdemir

14 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ