Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Van Kedisi YAvrusu aramaktayim

Sevgili dostlar... En nihayetinde kendi evime tasinmak uzereyim. ve eski sevgilimin ölümünden sonra; http://image02.webshots.com/2/8/93/47/95389347iwZCyb_ph.jpg

5 yıldır hic birsekilde bir baska ciciye sahip olmadim, olmakta istemedim. Ancak sokak kedilerini sevmek bir yerde yeterli olmamaya basladi. Bu nedenden oturu bir cici van kedisine sahip olmak istiyorum. Diyeceksiniz ki neden bir sokak cicisi degilde VAn. Ya bir dostumda gördüm AŞIK oldum.. yaw gönül bu işte neye asik olacagimiza karar veremiyoruz...

Paylasmak isteyen dostlardan haber bekliyorum...

Sevgilerimle

ilgilenenlerin [email protected] adresine email atmalarini rica ederim.

Erdal.

img

gubazgu

19 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 aylık bembeyaz Ankara yavrusu düşünürseniz arayıp bilgi alın istanbul-0216 380 58 38 -39

Sevgili arkadasim... inceligin icin oncelikle cok tesekkur ederim. ama biricik prensesimde ankara kedisiydi. ve onun resmi ve sevgisi halen icimdedir. bu bana buyuk izdirap olacaktir:( beni bagislamani diliyorum. ve çüçük cici yavruya sıhhat ve eglenceli bir omur temenni ediyorum. :( sevgilerimle

img

gubazgu

19 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende van yavru kedisi var 1 aylık kontak için [email protected]

img

misty

18 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayin Selin Hanim. email yolladim. ilginiz icin tesekkur ederim.

img

gubazgu

19 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

pardon ya karışıklık oldu bende 1 tane van kedisi yavrusu var dişi resmini e mail adresinize yollarım bir kaç tane yavru ya ev bulmaya çalıştıım için oldu bu karışıklık

img

misty

ÖZEL MESAJ

tamam misty kardesim.. emailinizi bekliyorum.. saygilarimla

img

gubazgu

19 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

e mail gönderdim ama sanırım artık ilgilenmiyorsunuz ?

img

misty

ÖZEL MESAJ