Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

repti glo 5.0

igu için terra hazırlıyorum ve repti glo 5.0 alcam sorun şu exo terranın sitesinde Effective up to 30 cm (12") dio ama bnim terranın yüksekliği 43 cm uvb nin ulaşmicağından korkuyorum bi sorun çıkarmı ?

img

erce93

14 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence sorun olmaz. benim terra 50 cm kenardan dikine koyuyorum :)

img

abort

14 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lamba ile iguanana arasında en fazla 30 cm olmalı 30 cm den uzak mesafede lambanın hiçbir etkisi olmaz.Ama mesela terranın içinde ağaç falan varsa.en tepesine assan bile iguanan ağaçlarda gezeceği için uzaklık 43 cm in altına düşer benimde taban ile tepe arası 47 cm ama ağaçlar var ve ağaçlara tırmanıp orada dinlendiği için mesafe 20-25 cm e iniyor.eğer seninde böyle olacaksa sorun olmaz.

img

reiska

21 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bndede tırmanması için kütükler var mesafe 10 cm e kadar düşer hatta ama tırmanırmı bilmiorum bi türlü igu bulamadım bakmadıım pet kalmadı

img

erce93

ÖZEL MESAJ

abortun dediği gibi terranın içine dikte koyabilirim ama hayvan lambaya değerse bi sorun olurmu bilmiyorum

img

erce93

ÖZEL MESAJ

ben içine koymuyorum dışına bırakıyorum...

img

abort

14 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle nerde oturuyorsun demeliyim eğer ist ise bi arkadaşımın sana yardım edeceğini umuyorum satın alman konusunda fiyatta çok uygun bence :) eklersen bişiler yapılabilir belki [email protected]

img

paticiijlal

14 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mersinde oturuyorum pek yardımı olcağını sanmıyorum

img

erce93

ÖZEL MESAJ