Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kedi istiyorum

ankara`da mümkünse tuvalet eğitimi ve aşıları olan her cins, her yaşta kedi alınır.

img

shennayy

14 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 1 yaşında bir kedim var tüm aşıları var.parazit aşılarının tamamı yapıldı.taşındığımdan dolayı vermek zorundayım.ankarada otoruyoruz ilgilenirseniz 05072330736 nolu numaradan ulaşabilrsiniz

img

frezya006

14 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, İlanınız üzerine size bu maili yazıyorum. Ankaradayım, 1,5 yaşlarında tekir kedimiz var, tuvalet eğitimi var, tüm aşıları yapılmış durumda aşı karnesi mevcut,tüyleri şu anda traş edilmiş durumda (kızımın alerjsi çıktığı için traş ettirmek durumunda kaldık), çok şirin insana çok yakın, oturduğunuz anda yanınızda biter, sevgiyi ve sevilmeyi çok seven bir kedi, bebekken sokakta bulduk ve büyüttük, iki kardeşti birini bir yıl kadar önce verdik. Bunu kızım çok seviyor ancak master yapmak için yurt dışına gideceği için gerçekten severek bakacak bir ev arıyoruz. Tuvalet kabı, yuvası, oyuncakları,taşıma kabı mevcut hepsini vereceğiz. Arzu ederseniz cep telefonumdan bana ulaşırsanız hemen teslim edebiliriz. Görüşmek üzere..Tel:05333151736 Gül TETİK E-MAİL ADRESİM:[email protected]

img

albına

14 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kebire bozkurtla iletişime geçebilirsiniz. 0555 422 88 95

img

çiğdem_chole

16 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara Eryaman`da 8 tane 3 aylık yavru kediye köpekler öldürmesin diye kucak açtım ama oğlum özürlü onları istemiyor. Lütfen birini alsanız çok sevinirim. Çok şirinler tuvalet eğitimi var.

img

berkom

14 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 2 yaşında dişi gri beyaz Ragdoll kedim var. tuvalet eğitimli terbiyeli aşıları tam yapılmış.. dilerseniz resimlerini size yollayabilirim.. [email protected] veya 0536-2022124 ten bana ulasabiliriniz..iyi aksamlar dilerim :)

img

nilufercn

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 2 yaşında dişi gri beyaz Ragdoll kedim var. tuvalet eğitimli terbiyeli aşıları tam yapılmış.. dilerseniz resimlerini size yollayabilirim.. [email protected] veya 0536-2022124 ten bana ulasabiliriniz..iyi aksamlar dilerim :)

img

nilufercn

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 aylık erkek siyam kedisi, kediyle birlikte tüm eşyaları, - 1 taşıma kafesi, 1 yatağı, 1 tırmalama tahtası, 1 yemek kabı, 1 su kabı, 1 kumuyla birlikte tuvalet sepeti. Kedimiz tuvalet eğitimli, bir ay önce aldık, sorunumuz yoktu fakat çocuklarımızın kedimizi kıskanmalarından dolayı vermek zorunda kalıyoruz, o yüzden acıl satıyoruz, bizim tüm bunları alış fiyatımız 1300 TL idi. Biz 750 Tl den satmayı düşünüyoruz, ararsanız fiyatta anlaşabiliriz belki. 0544 589 19 72 0554 328 70 21

img

mltmm19

14 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 aylık erkek siyam kedisi, kediyle birlikte tüm eşyaları, - 1 taşıma kafesi, 1 yatağı, 1 tırmalama tahtası, 1 yemek kabı, 1 su kabı, 1 kumuyla birlikte tuvalet sepeti. Kedimiz tuvalet eğitimli, bir ay önce aldık, sorunumuz yoktu fakat çocuklarımızın kedimizi kıskanmalarından dolayı vermek zorunda kalıyoruz, o yüzden acıl satıyoruz, bizim tüm bunları alış fiyatımız 1300 TL idi. Biz 750 Tl den satmayı düşünüyoruz, ararsanız fiyatta anlaşabiliriz belki. 0544 589 19 72 0554 328 70 21

img

mltmm19

14 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben aytuğ bizim 1 yaşında kedimiz var ismi pamuk sevecen akıllı tuvalet terbiyesi olan dişi kedimiz,sizin olsbilir bana ulaşmak için 0546 723 79 38 cvb beklıyorum istanbuldan iyi geceler

img

pusataybar

14 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ