Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kedi istiyorum - 2.sayfa

ankara`da mümkünse tuvalet eğitimi ve aşıları olan her cins, her yaşta kedi alınır.

img

shennayy

14 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, İzmirdeyim ve Yurtdışına çıkacağımız için kızımızı vermek zorundayız. Aşıları tam tuvalet eğitimi 1 yaşında çok özel uzun tüylü bir tekirdiri eğer ilgileniyorsanız bana mail atabilir yada Telefonla ulaşabilirsiniz. Mail [email protected] Teşekür ederim

img

serenity_

13 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Benim de 4 yasında Siyam dişi kısırlaştırılmıs bı kedım war.Tum asıları tam ve acayıp sıcakkanlı bır hayvan.Kucağa gelmekten kendını sevdırmekten cok hoslanıyor.Tanıdığım butun kedıler gıbı tuwalet alıskanlığı war.İlgilenırsenız fotoğraflarını yollayabılırım.Ücretsiz olarak gercekten mutlu olabıleceği bır aıleye vermek istiyorum.(tum esyalarıyla bırlıkte)

img

reccelim

13 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1 yasında van kedısı,cok uslu,asıları yapılmıs,sahıbı oldugu ıcın sokaga atılmıs ve yuva arıyoruz,tuvalet egıtımı var.ılgılenırsenız yazın lutfen msnden goruselım.

img

moon_cat

13 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR , HEPİMİZ EMEK VE SEVGİ VEREREK BAKTIĞIMIZ BU CANLARI SIRF GİTSİNDE KİME GİDERSE GİTSİN DİYEREK BİLİNMEYENE VE PİYASADAN KEDİ TOPLAYIP DENEY LABRATUVARLARINA VEREN , KESEN, İŞKENCE EDEN, 2 GÜN SONRA BIKIP ACIMADAN SOKAĞA ATAN, KÖPEKLERE PARÇALATAN ŞAHISLARA TESLİM ETMEYELİM VE SAHİPLENDİRDİĞİMİZ CANLAR İÇİN MUHAKKAK FORM DOLDURTMALI VE TAKİBİNİ YAPMALIYIZ...

img

incibirinci

13 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha önce kedi besledin mi

img

inciii

13 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba..daha önceden ev kedisi olup bu yaz başında kışın eve alınacak bahanesiyle kış gelip hala aınmayan bembeyaz,mavi gözlü dişi eve ev isteyen br kedi var..ilgilenirseniz mail atarsanız resmini yollayabilirim... [email protected]

img

ilinesi

13 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

shennay yaklaşık 2 aylık tekır yavru sokak kedısı ben baktım arasıra apartmanın boslugunda komsular ıstemedı ben ankarad sureklı kalamıyorum tuvalet egıtımı var ben kutu koymustun oraya hep yaptılar kedı kumu ıcıne dıger masraflarını ustlenırım ne yapılacaksa sokakta kopekler gezıyor ve hemde soguklar basladı lutfen benı arayı 0539 947 05 69

img

ahaldun

13 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 bucuk aylık dişi tekirimiz bar renklerı beyaz ve az mıktarda sıyahları var tuvalet egıtımı var anne sutuyle buyudu suanda mama yıyor ama elımden geldıgınde farklı seylerde (ekmek;tavuk,peynır,patates) evde ne varsa artık herseye alıstırdım ankarada yasıyorum [email protected] dan ulasabılırsınız

shennayy yazdı :
ankara`da mümkünse tuvalet eğitimi ve aşıları olan her cins, her yaşta kedi alınır.

img

lokumyaramaz

8 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedi arayaşınız devam ediyorsa yardımcı olabilirim 1 anne ve yavruları suanda bizde. anne 10 aylık bebekler 2. ilgileniyorsanız detaylı bilgi verebilirim.

shennayy yazdı :

img

tinaa

8 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aşılarını kendiniz yaptıramıyormusunuz.herşeyi hazır kedi istiyorsunuz

frezya006 yazdı :
merhaba 1 yaşında bir kedim var tüm aşıları var.parazit aşılarının tamamı yapıldı.taşındığımdan dolayı vermek zorundayım.ankarada otoruyoruz ilgilenirseniz 05072330736 nolu numaradan ulaşabilrsiniz

img

Canannn

5 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ