Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

4 aylık dişi hollanda lop arayanlar

İş yoğunluğum nedeniyle artık tavşanıma yeterince bakamamaktayım. İsteyen ve iyi bakabilecek arkadaşlar msj bıraksın görüşelim.

img

serdarssas

14 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 dönüm bahçe içersinde bir işyerim var, burada tavşan da dahil olmak üzere hayvanlarla meşgul olacağım istersen tavşanını alabilirim. şuan 3 adet ırkını bilmediğim yetişkin tavşanım var. Aslında onlar için bir adet erkek arıyorum ama olsun bahçem büyük ve yem sıkıntım yok

img

pashadestek

14 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyat ne düşünüyosunuz ve neredede hikamet ediyorsunuz sizinle nasıl baglantı kurabilirim ?

img

yumak101

14 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bn Bundan 8 ay çncesine kadar 50 tane ve üstü tavsan baktım bahcemde.Suan Yem Yetiştiremediğimden Dolayı cogunu verdım Şimdı elımde 10 tane kadar var.Hollanda lopları cook sevıorum istersen ben alabilirim...

img

erayy

15 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bundan 5 yıl önce köpek istiyordum annem benim hevesimi geöirmek için bir tane albino tavşan aldı o kadar alıştık ki babam her gün ona birşeyler getimrye başladı evde 2. hatta 3. plana alındım annemin kucagındainmiyordu.sonra malesef veterinerin tüm çabalarına rağmen öldü :( annem 3 gün 4 gün ağladıgını biliyorum bu avşanlar çok güzel çok sevimli bana verin 05544189205

img

serkananil

15 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ