Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

husky/golden/doberman..vs büyük cins köpekler arıyorum

Ankara''da oturuyorum. alacagım köpeğe çok iyi şartlarda bakabilecek olmama rağmen para vererek almaya karşıyım. köpekle iletişimimin kesinlikle banknotlar sayesinde olmasını istemiyorum. para vermiyeceksen barınaklardan alın gibi akıl veren bazı zeki arkadaslarımız olacaktır onlara da cevaben sunu soyleyeyım cıns olmayan bircok kopege bakıyorum zaten barınaktan kopek alıp tedavısını yaptırıp buyuttugum sahıplendıgım ve sahıplenılmesine yardımcı oldugum cok kopek oldu.barınaga buraya ilan vermeden once gıttım ancak kendılerınde alabılecegım bır kopek yoktu. kısacası buyuk cıns kopek sahıplerıne duyurulur. eger kopegınızden para kazanmak derdınde degılsenız ve sadece onun ıyı bakılmasını ve mutlu olmasını ıstıyorsanız bana mail yoluyla ya da bu siteye mesaj bırakarak ulaşın lutfen. mesajlarınıza 24 saat içerisinde cevap verilecektir. okudugunuz için tesekkur ederim. [email protected]

img

sgozdeozdemir

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben sizin nedemek istediğinizi pek anlayamadımda yani para verenler senin kadar ii bakamayacaklarmı? artı istersen sen ıstanbula gel ben seni birkaç barınağa götüreyim istemediğin kadar bedeva ve safkan cinsler var birtanesini seçip götürürsün okmi? [email protected]

img

kelebekmeto

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayir kesinlikle para verenler bakamaz demiyorum. sadece benim prensibim bu. ben ankara da oldugum için ankara daki köpeklerle ilgilenebildim ve istanbulda olsam emin olun onlarla ilgili de elimden geleni yapardim. siz neden bu kadar üzerinize alindiniz ki. umarim huskynize 1stediginiz gibi bir sahip bulursunuz.

img

sgozdeozdemir

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Bende sizin gibi çok uzun bir süre,ücretsiz değilde makul fiyatlarda bir husky aradım.Bir kere köpek bakmakla,çocuk büyütmek arasında hem ekonomik boyutta hemde sorumluluk anlamında hiç bir fark yoktur bana göre.Sonunda bir husky sahibi oldum,belli bir ücret ödedim fakat hayvanın tüm aşı programı bitmişti,yani aşı fiyatına bir husky sahibi oldum.Sonraki masrafları bunu aştı bile.Diyeceğim bende ücretle satılmasına karşıyım,fakat daha önce kedim yavruladığı için tecrübe sahibi oldum.Birincisi hayvan hamile ve emzirme dönemindeyken çok fazla masraf yapılıyor ve yavrularında anne sütünden kesilinceye kadar oldukça masrafı oluyor,En önemliside gerçekten en az ömrününün 10 ile 15 yılını paylaşacak birinin bulunması,pek çok kişi gecici bir hevesle hayvan sahibi olup,ilerki yaşlarda çıkabilecek rahatsızlıkları düşünmüyor.Gözleri görmediği veya kanser olduğu zaman sokaklara terk ediyorlar.imkan olsa,hamilelik döneminde sahipler seçile bilse,masraflar bölüşüle bilse,yani sahipler anneden ayrılıncaya kadar bebekleri hem sevebilip,hemde veteriner masraflarını ve aşı masrafları yapsalar.Sonrada bebekleri ile kendi yuvalarına gitseler. not: bu arada bende pek çok sokak köpeği ve kedisine büyük annelik yaptım.

img

ı-noore

19 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=3&FRef=14&BRef=1079 adresinden ulaşabilirsiniz teşekkürler

img

veteriner32

20 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

msadece kopegı alırken para vermek ıstemıyorum yılda ne kadar gerekıorsa okadar parayı kopek ıcın harcayabılırım.(3-5 farketmez) anlayın sadece alırken vermek istemıyorum. bu da benım takıntım.

img

sgozdeozdemir

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

.

img

sgozdeozdemir

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

.

img

sgozdeozdemir