Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

ANTKEM K-9 KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ EĞİTİM,PANSİYON,SATIŞ

ANTKEM K-9 KENNELS KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ Köpek eğitimi uzun zorlu bir yoldur.Sürekli dikkat ve sabır gerektiren bir iştir.Eğiticinin pratik ve çözümleyici olması gerekir. Bir çok zaman sıkıcı ve motivasyonun kaybedilebileceği anlar yaşanabilir. Bu durumlar aynen köpek içinde geçerlidir. Köpek doğal olarak ihtiyaç hissetmediği zorlamalar ve yaptırımlara maruz kalacaktır.Genel olarak bunlar köpek için sıkıcı , zorlayıcı ve hatta özgürlüğünü kısıtlayıcıdır. Eğer eğitici köpeğine istediklerini iyi bir şekilde ifade edemiyor ve köpeğin davranışlarını yorumlayamıyorsa bu durum köpek için çok daha çekilmez olur.Eğitimde oluşabilen onca zorluk ve olumsuz durumlarına rağmen eğitici eğitim alanını ve saatlerini köpeği için en iyi ortam ve yer haline dönüştürebilmelidir. Bunu tek yolu köpeğin ihtiyaçlarını kulak vermek ve bu yönde çalışmakla oluşur.iyi bir eğitici köpeği eğitimden mutluluk ve heyecan duyar. Köpeği için en değerli saatler eğitici ile geçen saatlerdir. En değerli şey ise eğiticinin verdiği ödüldür. Köpek bize kızdığında yada bilerek yanlış reaksiyon göstermez. O öğrendiklerini uygular. Köpeğin eğitimde gösterdiği gayret heyecanlı , zorlu ve ilginç olan atmosferi tekrar yaşamak içindir. Bu nedenle her zaman eğitim köpek için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Bu nedendendir ki köpeğinizi eğitime verirken eğitimcinin bu konuda yeterli bilgiye sahip olup olmadığını test ediniz, ve köpek eğitimi ile ilgili sertifikasının belgesinin olup olmadığını kontrol ediniz Her eğitimciyim diyene ben yaparım ben eğitirim diyene itimat etmeyiniz unutmayınız ki yanlış ellere teslim edilen bir köpeğin bırakın eğitim alması telafisi mümkün olmayacak sonuçlar doğurabileceğini unutmayınız. Hasan YANAR (T.S.K) kökenli (Emn.Gn.Md.Lüğü K.E.M) sertifikalı köpek eğitim uzmanı Gsm : 0541 832 31 33 E-Mail : [email protected] Web : www.antkem.com ANTALYA EĞİTİM`LERİMİZ SÜRELERİ & ÜCRETLERİ : 1. Temel İtaat süre : 20-25 gün 2. İleri İtaat süre : 20-25 gün 3. Alan koruma süre : 20-25 4. Bodyguard (saldırı ) : 20-25 5. Tuvalet eğitimi : 10-15 6. Pansiyon : günlüğü.... 20 Tl 7. Özel istek eğitimleri : Eğitim çeşidine göre değişir. 8. Gösteri köpeği eğitimi : 2,5-3 ay 9. Branş eğitimleri ( Bomba,İz takip,Arama kurtarma vs.) 5-6 ay 10. Full eğitim %20 indirimlidir Eğitimlerde eğitim ücretinin yarısı peşin yarısı eğitim bitimindedir. Eğitime gelecek köpekler kullandıkları mamaları ile birlikte gelmelidir.Aşı kartlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız. Türkiye`nin neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınız her ile servisimiz vardır.

img

aidem

18 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ