Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

kuyrugu kırıldı =( lütfen bi bakın

arkadaşlar 1 hafta önce iguana aldım fakat pet shopta duruyordu daha önceden bukalemun beslemiştim soğuk kanlı hayvanları sewerim aldıgım pet shoptan eve getirdigimde kuyrugunun kırık oldugunu gördüm ve pet shop sahibi arkadaşımdı hayvan agresif degildi=( şuan moralim cok bozuk yemek yemiyor elimi uzatınca elimi ısıracakmış gibi yapıyor çok üzgünüm kuyrugu acırmı tedavisi varmı yeniden cıkarmı ?bana yardımcı olun vicdan azabı cekiyorum cunkı cok hayvan severim

img

igucan

14 yıl 5 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şimdi kuyruğu kırıldı derken neyi kastediyorsun?kuyruğunda yamukluk lu mu var yoksa koptu mu?mesela beniöm iguanamın da kuyruğunun ucundaki 5 cm kırık gibi duruyor eğrilik var ama geldiğinden beri öyle idi ve hiçbir sorun çıkmadı şimdiye kadar.Kuruğu koptu ise tekrar çıkar ama eskisi gibi olmaz.Saldırganlığı yemek yememesi ise yeni bir ortamdan dolayı zamanla alışacaktır.

img

reiska

21 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle tşk ederim 9 arkadaşın okuyupta tek sen cevap verdiğin içinn koptu kuyrugu kırıldı gibi aldım attım parçasını

img

igucan

14 yıl 5 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anladım kuyruğu kopmuş geçmiş olsun dediğim gibi tekrar çıkacaktır ama eskisi gibi olma ihtimali düşük ama o kadar büyük bir sorun değil.

img

reiska

21 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ