Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

www.antkem.com KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ

Köpek eğitimi her isteyenin yapabileceği bir uğraş değildir. Bu konuda edinilmiş bilgi ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle Emniyet Müdürlüğü yada Askeri bir kurum tarafından yada Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının bizzat kendisi yada yetkili kıldığı bir köpek eğitim çiftliğinden yada bu konuda geçerli sertifikası bulunan bir eğitmen tarafından yada en az 3 sene bizzat bu konuda pratik tecrübesi olan ve bunu ispatlayabilen şahıslar köpek eğitmenliği yapmak için uygundurlar. Bu nedendendir ki köpeğinizi eğitime verirken eğitimcinin bu konuda yeterli bilgiye sahip olup olmadığını test ediniz, ve köpek eğitimi ile ilgili sertifikasının belgesinin olup olmadığını kontrol ediniz Her eğitimciyim diyene ben yaparım ben eğitirim diyene itimat etmeyiniz unutmayınız ki yanlış ellere teslim edilen bir köpeğin bırakın eğitim alması telafisi mümkün olmayacak sonuçlar doğurabileceğini unutmayınız. Hasan YANAR (T.S.K) kökenli (Emn.Gn.Md.Lüğü K.E.M) sertifikalı köpek eğitim uzmanı ANTALYA EĞİTİM`LERİMİZ VE SÜRELERİ : 1. Temel İtaat süre : 20-25 gün 2. İleri İtaat süre : 20-25 gün 3. Alan koruma süre : 20-25 gün 4. Bodyguard (saldırı ) : 20-25 gün 5. Tuvalet eğitimi : 10-15 gün 6. Özel istek eğitimleri : Eğitim çeşidine göre değişir. 7. Gösteri köpeği eğitimi : 2,5-3 ay 8. Branş eğitimleri ( Bomba,İz takip,Arama kurtarma vs.) 5-6 ay 9. Pansiyon günlük : 15 tl 10. Full eğitimde %20 indirim Eğitim videolarımızı ve resimlerini www.antkem.com sitemizden izleyebilirsiniz.Eğitime gelecek köpeklerinizin kullandıkları mamalarını ve aşı kartlarını yanınızda getirmeyi unutmayınız. Türkiye`nin neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınız her ile servisimiz vardır.

img

aidemx

15 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ