Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

iran chinchilla oğluşumuza eş arıyoruz İST.Avcılar

oğlumuzun annesi basık burunlu beyaz iran,babası zor bulunan ve iri bir cins olan gold chinchilla dır.oğlumuz zeus sırtındaki altın rengi tüyleri ve iriliğini babasından ,beyaz tüylerini ve göz rengini annesinden almış.yani kısmetse yavrular beyaz,altın veya ikisi birden olabilir.ilk çiftleşmesi olacak 1 yaşına bu ay bastı.kendisi hiperaktif olduğundan bizden başkasının onu tutabilmesi mümkün değil.bu sebeple gelinimizi evimizde misafir etmek istiyoruz.ticari hiçbir amacımız yoktur,sizin kararınıza uyarız.sorunsuz ve güvenebileceğiniz bir dünür istiyorsanız bizi arayın:) 0536 863 43 10 veya [email protected]

img

tandogan

14 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncellll

img

tandogan

ÖZEL MESAJ

hala güncell

img

tandogan

ÖZEL MESAJ

meraba.kedinizin resimlerini bana gönderebilirmisiniz. benimde himalaya cinsi bi kedim var kızgınlık döneminde şuan ben aynı cins olmasını istiyodum ama resmini görmek istiyorum belki yakındır cinsleri. [email protected] a resimleri bekliyorum.teşekkürler.

img

pisipisi87

17 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala arıyoruz

img

tandogan

ÖZEL MESAJ

zeus 2.kez çiftleşti bayramda. ama oğlumu durdurabilene aşkolsun...zeus yine eş istiyor:D

img

tandogan

ÖZEL MESAJ

3.gelinimiz yarın gidiyor ve uykusuz geceler yine başlıyor.oğluşuma güzel bir gelin arıyoruz:)

img

tandogan

ÖZEL MESAJ

dün gece yine uyumadık:(oğlumuza gelin arıyoruz

img

tandogan

ÖZEL MESAJ

merhaba hala güncelmi durum çok acil durumda bir kızım var

img

ninlil

14 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

oğlumuz 3 hafta aradan sonra yine geceleri uyutmamaya başladı 5. eşimizi arıyoruz:D

img

tandogan

ÖZEL MESAJ