Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

Satılık Tropheus Moori Red Moliro Koloni

Satılan Canlı(lar): Tropheus Moori Red Moliro Adet Fiyatı: Koloni olarak satılacaktır Toplu Alım Fiyatı: 600 TL Fiyatın düşük olmasının sebebi hobici olmamdır, kar amacı olmadan yeni kuracağım akvaryuma göre fiyat belirlemeye çalıştım. Damızlıkların tanesi 50 tl nin bile altına geliyor, yavruları da hediye olarak veriyorum. Adedi: 3 erkek 10 dişi toplam 13 damızlık , 3 adet yavru Boyu: Damızlıklar 11-15 cm arası, yavrular 1-2 cm İli/Semti: İstanbul / Göztepe İrtibat Bilgileri: 0555 559 24 06 Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Evden Teslim Diğer Ek Bilgiler: 1.5 yıldır bende olan yavruyken alıp büyüttüğüm tamamen bitkisel yemlerle beslenmiş çok sağlıklı bir kolonidir. Satış sebebim bitki akvaryumu kuracak olmamdır. Dişilerin birçoğu yumurta alıp atma form kazanma süreçlerini geçtiler, düzenli olarak yavru verecek oturmuş bir kolonidir. Aynı akvaryumda şuanda 3 adette yavruları var, yavrular henüz 2-3 haftalıklar, tropheuslar yavrularına zarar vermediklerinden ayırmıyorum. Tanganika işini bıraktığım için yarım kutu tanganika bufferı da hediye edebilirim. Resim görmek isteyen arkadaşlara mail yollayabilirim.

img

cengiz17

14 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Satılmıştır... İlan kapatılabilir....

img

cengiz17

14 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ