Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ücretsiz yada 50 60 lira verebilirim. golden,cocker,rottweiler yada terrier arıyorum çok iyi bakarım

ücretsiz yada en fazla 50 60 lira verebilirim. golden retriever, labrador retriever, rottweiler, american cocker, ispanyol cocker yada terrier arıyorum çok iyi bakıcağıma emin olabilirsiniz. daha önce bikaç kez köpek besleme deneyimim oldu. ankarada yaşıyorum. bahçeli ve balkonlu bi evimiz var. gerekli aşı ve malzemelerini rahatlıkla karşılarım. mesajlarınızı bekliyorum..

img

goldenretrieverm

14 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncellll !!!

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

konu hala günceldir... hala aramaktayım. lütfen yardımcı olun lütfennnnn !!!!! x( x( x((( ismim Ayşe

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

konu günceldir lütfen yaa bi köpek istiyorum artık x((( hergün rüyalarımda görüyorum wallahi yaa x(((

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

Ankaradayım, dişi cocker ım var, herhangi bir ücret istemiyorum iyi bakacağınıza emin olmam lazım sadece. Zorunluluktan dolayı veriyorum evde hiç sorun ve ses çıkarmayan bir köpektir.

img

ankara1985

14 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpek kaç yaşında. emin olmanızı isterimki çok iyi bakarım kendi çocuğum gibi çünki çok seviyorum köpekleri.. neresindesiniz ankara nın. msn ime e-posta da atabilirsiniz.. [email protected]

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

güncell güncell !!!!

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

köpeğini elektronik eşya ile takas etmek isteyen varsa bana yazsın. N72 var bende. daha bikaç ay önce 250 tlye aldım. hiçbir sorunu yok sıfır gibi. ayrıca köpeği çok beğenirsem üstüne 50 60 tl daha verebilirim.

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

konu yine GÜNCEL dir!!!!!

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

yavru köpek aldım yaaa çoook tatlııı bişeee kızımmm x)))) x)))

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ