Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ücretsiz yada 50 60 lira verebilirim. golden,cocker,rottweiler yada terrier arıyorum çok iyi bakarım - 2.sayfa

ücretsiz yada en fazla 50 60 lira verebilirim. golden retriever, labrador retriever, rottweiler, american cocker, ispanyol cocker yada terrier arıyorum çok iyi bakıcağıma emin olabilirsiniz. daha önce bikaç kez köpek besleme deneyimim oldu. ankarada yaşıyorum. bahçeli ve balkonlu bi evimiz var. gerekli aşı ve malzemelerini rahatlıkla karşılarım. mesajlarınızı bekliyorum..

img

goldenretrieverm

14 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ama halen bi golden aramaktayım çünki o benim hayallerimin kahramanı yaaa :(((

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

3,5 yaşında amerikan cocker erkek...yurtdışına gideceğimizden yuva arıyoruz... tüm aşıları ok...çiş eğtimi ok.. hiç bir ücret talep etmiyoruz.. sadece iyi bakacak birilerini arıyoruz... 532-285 70 71

img

selil

13 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

konu halen güncel dir! en fazla 200 tl verebilirim

img

goldenretrieverm

ÖZEL MESAJ

3 yasında amerıcan cocker kopegım war esım dogum yapacak oyuzden wermek ıstıyorum [email protected] maıl atabılırsınız..

goldenretrieverm yazdı :
ücretsiz yada en fazla 50 60 lira verebilirim. golden retriever, labrador retriever, rottweiler, american cocker, ispanyol cocker yada terrier arıyorum çok iyi bakıcağıma emin olabilirsiniz. daha önce bikaç kez köpek besleme deneyimim oldu. ankarada yaşıyorum. bahçeli ve balkonlu bi evimiz var. gerekli aşı ve malzemelerini rahatlıkla karşılarım. mesajlarınızı bekliyorum..

img

sincefb

11 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rus finosu var 2 tane biri dişi biri erkek ilgilenirseniz mesaj atabilir yada arayabilirsiniz..

05533550603 

goldenretrieverm yazdı :
konu günceldir lütfen yaa bi köpek istiyorum artık x((( hergün rüyalarımda görüyorum wallahi yaa x(((

img

Eminee

11 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler benim bir golden cinsi köpeğim var hamileliğim ağır geçtiği için bakamıyorum hiç bir ücret istemiyorum aşıları tam 9 aylık çis egitimi var istanbul Bakırköy'de oturuyorum İlgilenirseniz tel No 0534 619 43 74 arayabilirsiniz mzlum sahin le gorusebilirsiniz 

Eminee yazdı :

Rus finosu var 2 tane biri dişi biri erkek ilgilenirseniz mesaj atabilir yada arayabilirsiniz..

05533550603

goldenretrieverm yazdı :
konu günceldir lütfen yaa bi köpek istiyorum artık x((( hergün rüyalarımda görüyorum wallahi yaa x(((

img

Fermaz

11 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağlık prblemlerimden dolayı kızım Karya yı iyi bir yuvaya kavuşturmak istiyorum 8 aylık golden yavrusu şampanya renginde aşıları herşeyi yapılmış iyi bakılmış akıllı bir yavru ilgilenirsen mail atabilirsin [email protected]

goldenretrieverm yazdı :

img

Karya_61

11 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ıyı gunler 3 yasında amerıkan cocker bır oglum var hamılelıgımden ve esımın alerjık problemlerı yuzunde ogluma ıyı bakabılecek yuva arıyorum tuvalet egıtımı varıdr sabah aksam bahceye cıkartıyorum.asıları tamdır.bır cok komut bılmektedır.hala dusunuyorsanız mesaj atmanız rıca olur.

img

bademo

11 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bizimde 3 aylık dişi golden yavrumuz var ailem istemediği için ona gerçekten iyi bakabilcek birine satmayı düşünüyoruz bizde alırken 1.000 lira masraf yaptık numaram 05388147832 msj atarsanız size geri dönerim

goldenretrieverm yazdı :

img

cansucansu

11 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık golden yavrum var   numaram 05388147832 msj atarsanız geri dönerim

goldenretrieverm yazdı :
köpeğini elektronik eşya ile takas etmek isteyen varsa bana yazsın. N72 var bende. daha bikaç ay önce 250 tlye aldım. hiçbir sorunu yok sıfır gibi. ayrıca köpeği çok beğenirsem üstüne 50 60 tl daha verebilirim.

img

cansucansu

11 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ