Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

İMALATTAN HALKA AKVARYUMLARRR

Arkadaşlar işte size süper fırsat ben isteğe göre akvaryum üretiyorum yani ölçüleri siz belirleyin ve piyasanın altına alın... ölçüleri ve fiyatları beraber görelim tartışalım

img

thefireofhell

14 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yeriniz nerde acaba ?

img

emrecorduk

14 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kağıthane / İstanbul isteyenlere evlerine ulaşım bedelli getirilir isteyenler gelip alabilirler. ürünler tamamen isteğe göre evinizin her köşesine uygun yapılır...

img

thefireofhell

ÖZEL MESAJ

Merhaba.70 ve 80 cm`lik akvaryumları ne kadara yapıyorsunuz.İyi günler..

img

nutellaboy

14 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar ölçülerde biraz daha belirleyici olursak sevinrim çünkü hesaplamalar Genişlik x yükseklik x en x cam kalınlığı üzerinden hesaplanır... Örnek Genişlik = G Yükseklik = Y En = E Cam Kalınlığı = CK G = 80 Y = 45 E = 40 CK = 8mm Litre ölçümü 80x45x40 = 144000 / 1000 = 144 litre su hacimi 100 LT ve üzeri akvaryumlarda 8mm cam öneririm... sorunsuz bir akvaryum için ideal...

img

thefireofhell

ÖZEL MESAJ

şehir dışına akvaryum gönderiyormusunuz bide fiyatlandırmayı konusabilirmiyiz isterseniz msnde konusalım [email protected]

img

okankaradere

14 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

150 cm boy 50cm genişlik 65 cm boy 12mm rodajlı camdan sürgülü buhar camlı fiyatı ne kadar olur.

img

zeynelcelik

14 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben akvaryum alcam ama yaptırmak bana göre daha mantıklı geliyo acıkcası msn eklerseniz konusaım [email protected]

img

aroli

14 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ