Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Kedi Arıyorum!

Yavru kedi arıyorum. İstanbul Bahçelievler`de oturmaktayım. 3-4 aydan büyük istemiyorum. Her türlü imkanım mevcuttur. İlgilenenler cevap yazarsa sevinirim.

img

ekimhazal

14 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

msn bağlanırsanız yavrularımın resimlerini gönderirim.. [email protected] 0216 384 51 65 0555 986 97 30

img

miyawww

17 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

filiz hanımla irtibata geçebiliRSİNİZ. filiz hanım tel:0532 577 42 61

img

çiğdem_chole

16 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık silver tabby erkek, 2.5 aylık safkan VAN erkek (bir gözü mavi diğeri yeşil) ve bir de 3,5 aylık russian blue dişi kedilerimiz var 0505 617 17 14 arayabilrsiniz ismim irem [email protected] mail atabilir veya msn ekleyebilirsiniz avcılardayım, irtibata geçerseniz severek yardımcı olurum, ben de evimde 9 kedi bakıyorum :)

img

xxirem

14 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA! sokakta kalmak zorunda olan bir çok yavru kedi var.bunlara çok iyi bir hayvansever olan gülsevin hanım bakıyor.eğer yuvanızda bir yer açmak isterseniz.iletişime geçebilirsiniz. GÜLSEVİN HANIM. 0533 372 54 91 SAYGILAR.

img

çiğdem_chole

16 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba; Aradığınız pisiciği buldunuz mu bilemiyorum ama Bahsedeceğim kediciğin gerçekten güvenilir yani onu hayatı boyunca ailesine dahil edecek bir sahibe ihtiyacı var.8 Aylık,dişi,uzun tüylü ve çok güzel kuyruklu bir tekir.Onu bağırtılarını duyup bir arabanın motorundan çıkarttırdık,daha bir aylıktı zavallıcık,tedavilerini yaptırdık.Yalnız bu arada malasef ön bacağının birinin kesilmesi gerekti.Ama 3 bacaklı olması sizi yanıltmasın.Küçüklüğünden beri böyle olduğu için diğer bacağını ortaya basarak çok rahat her işini görüyor,birde yumağının peşinden koşuyor...Tereddütleriniz oluşabilir,size rahat haraket ettiğini gösteren videolarını ve resimlerini yollayabilirim.Daha da iyisi gelip bir görebilirsinmiz,sonra düşünüp karar verirsiniz.Aslında onu bırakmazdım ama benim Tiger adında şeker hastası bir kedim daha var.Sabah akşam insülin olması gerekiyor ve strese girerse şeker koması geçiriyor.Yanına başka bir kediyide kesinlikle kabul etmiyor.Veterinerde diğerine ev bulmamızı söyleyince başka çaremiz kalmadı.O yüzden bu süreçte Tigerı anneme bırakmıştım ancak şimdi eşim askerde olduğu için artık bende annemde kalıyorum,zavallı Bidik yalnız kalıyor,yanına hergün uğrasamda bir iki saat yeterli değilki..yani anlayacağınız ona hakkıyla bakamadığım için vicdanende çok kötü hissediyorum.Lütfen eğer gerçekten bakabileceğinizi düşünüyorsanız onun yeni ailesi olun.Sevgiye çok muhtaç,zaten sahiplerinden başka bir hayatı olmayacakki!..Onun yeni ailesi olamayacaksanız dahi,çevrenize duyurarak yeni ailesinibulmasına yardımcı olursanız çok sevinirim. İletişim için tel:05056793499

img

dkangelic

18 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biz avcılarda oturuyoruz.iki tane siyah beyaz çok tatlı 5 aylık pisilerimiz var onlara yuva arıyoruz.

img

reni

14 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dilerim aradığınız yavru kediyi henüz bulamadınız.2 aylık çok sevimli seker mi şeker bir oğlumuz var.gri beyaz renkte tuvalet eğitimini almış sessiz ama çokta neselendiren güzel kedim.5 yasında ki kızımın alerjisi olduğundan dolayı onu kendi çocuğu gibi görecek bir aile arıyorum.numaram 0537 435 41 40.bahcelievlerde oturuyorum.

ekimhazal yazdı :
Yavru kedi arıyorum. İstanbul Bahçelievler`de oturmaktayım. 3-4 aydan büyük istemiyorum. Her türlü imkanım mevcuttur. İlgilenenler cevap yazarsa sevinirim.

img

ogusss

11 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dilerim aradığınız yavru kediyi henüz bulamadınız.2 aylık çok sevimli seker mi şeker bir oğlumuz var.gri beyaz renkte tuvalet eğitimini almış sessiz ama çokta neselendiren güzel kedim.5 yasında ki kızımın alerjisi olduğundan dolayı onu kendi çocuğu gibi görecek bir aile arıyorum.numaram 0537 435 41 40.bahcelievlerde oturuyorum.

ekimhazal yazdı :

img

ogusss

11 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar,

İstanbul Kozyatağında oturuyorum. yaklaşık olarak iki hafta önce apartmanımızın altındaki dükkanda bir kedi doğum yaptı. 5 tane yavru var şu anda.  Dükkan sahibi kedilerden korktuğu için yavrularla birlikte annelerini apartmanımızın dışında bir koliye koymak zorunda kaldık. Kendi evimizde de üç tane kedimiz olduğu için, yavruları biz sahiplenemiyoruz, eve de alamıyoruz. Apartman sakinleri de apartmanın girişinde kedilerden rahatsız oldukları için bu minik yavruları acil olarak sahiplendirmek istiyoruz. İlgilenirseniz telefon numaramdan ulaşabilirsiniz: 0532 715 20 28

ekimhazal yazdı :

img

fkaya

11 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ