Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

ACİL YAVRU KEDİ ARIYORUM...

Acil arıyorum cunku anneme d.gunu süprizi yapacam..Güven kuskusu olanlar için her ay resmini cekip mail adreslerine atabilirim..ailecek hayvansever olduumuz için kusku duymanıza hiç gerek yok..

img

cureshot

19 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba,bende 3 aylık 3renkli dişi aşılı birkedicik,ayrıca 2.5 aylık beyaz üzerine tekir desenli dişi......kısacası her renk,her boy kedicik var.istanbul-Bostancı arayın konuşalım 0546 775 50 46-hülya istanbuldaysanız belli bir yere getirebilirim.iyi günler

söylemeyi unuttum,taşıma sepeti ve maması,mama kabı hediye verilecek,iyi günler.

resimler warmı ?

img

cureshot

19 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

buraya nasıl resim koyulur bilmiyorum,yakınsanız 2-3 kedicik getiririm,görürsünüz.teşekkür ederim

kediciklerimin parazit iğnesi,karma ve kuduz aşıları yapıldı,karneleri var.ayrıca taşıma sepetiyle verili yorlar.

mrb acil 1,5 aylık yavru kedilerim var evde çok kedim oldugundan bakamayacagım çok güzeller wc egitimli,anne baba aşılı tombikler iletişim adına tel 0232 3475299 çok acil

img

pammuk

20 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirden nası alıyımkı ben bostancıda oturuyorum.. hülya hnm bugun sizle telde gorustuk büyük ihtimal yarın alıcam yavrularınızdan 1 tane =)

img

cureshot

19 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

günaydın,yakın olmamız şans oldu 6 tane değişik boy ve renklerde kediciklerden birini mutlaka seveceksiniz umarım,görüşürüz.

Herkesin ilgisine tşk ederim. artık 4 aylık cok tatlı bir iran kedisine sahibim.. darısı basınıza diim =)

img

cureshot

19 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ