Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

satılık f1 burundi yavruları,damızlık erkek ve akvaryum

Satılan Canlı(lar): f1 damızlık erkek 5 adet ve 33 adet f2 burundi yavru ve akvaryum Adet Fiyatı: yok Toplu Alım Fiyatı: 2000tl Adedi: 38 Boyu: yavrular 8-12 İli/Semti: istanbul güneşli İrtibat Bilgileri: 0542 521 05 18 ve ya özel mesaj ile. Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: yerinden teslim Fotoğra: http://www.akvaryum.com/forum/bunlar_da_benim_brundilerim_k331333.asp Diğer Ek Bilgiler: En üstteki alfa erkeğim yavruların babasıdır onun altındaki dişi ise ağzı dolu olan yavruların anneside o dur.Balıklar son derece sağlıklıdır ve çok nadir olarak hazır yem veriyorum.Sadece tatile gittiğim zaman hazır yem verdim onun haricinde hep ev yapımı yem ile beslendiler.Balıklarım türünün nadir örneklerindendir. balıklar f1 dir.balıklar son derece kalidir yavrulara gelince hepsi kendi yavrularımdır f2 olarak forumları çok düzgün ve asla kuluçka makinasından almadım anne ağzından yavru olarak kusturdum.yetişkin erkekleri satmamın nedeni ise ticari maksatla değil elimde fazla sayıda erkek olmasından dolayı satıyorum.Temiz ve düzgün bir koloni kurmak isteyen akvarist arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim,gerçekten kaliteli ve düzdün balıklardır.Satılan akvaryum ölçüleri 120-40-60 dolaplı 6 aylık tertemiz akvaryum not:Balıklar ve akvaryum toplu olarak satılacaktır takas kabul edilmez ayrı olarakta satış olmayacaktır.Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.Saygılar.

img

blekbort

14 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ