Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

Iguana & Renk

Benim iguana''nın agzinin kucuk bir kismi gri bir renk oldu, dudak kismi desem daha dogru olur sanirim. Neden olmus olabilir acaba?

img

guapo

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba Guapo ilk başta sorucagım sey ne tarz yemek yediritorsun belki yediği birşeyin kalıntıları olabilir igunda gozlemlediğin bir değişiklik oluyormu ve igu bu durumdan rahatsız bir tavır sergiliyormu daha once hiç deri değişiminde bulundumu acaba saygılarımla. . . Not: arakdaşlar cogukişi tatilemi cıktı sitede hiç kimse yok sanki. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kabak, salatalik, roka, havuc vb. seyler veriyorum.Daha once deri degistirdi ama aldigim gunden beri aramizda hic isinma olmadi yani kendime alistiramadim.

img

guapo

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

olmaz karde$ olmaz, ısınmıyo bu yaratıklar insana. bugüne kadar köpek besledim bi sürü hepsiyle kanki oldum. ama gel gor ki igu ile basim dertte benim de. elime alıp kafasını ok$ayıncaya kadar, kuruyan derilerini yoluncaya kadar yedigim kuyruk ve tırnak darbelerinin haddi hesabı yok. igu yüzmeyi severmi$, sevmiyo. küveti dolduruyorum ılık suyla bırakıyorum içine çıkmak için türlü numaralar yapiyo. yedigi önünde yemedigi arkasında derdi ne ki bunun?

img

ozzie

18 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:::ozzie::: sen bana bi ulasırmısın arkadasım bi konusalım senle [email protected]

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar evcilleşmekle neyi amaçladığınıza dikkat edin. Hayvanın sürekli kafanızda falan dolaşmasını bekliyorsanız olmaz öyle şey ancak belli noktalara dikkat ederseniz elinize kucağınıza omuzunuza vs almak hiç sorun olmuyor. Daha önce yazmıştım önceki postlardakileri okursanız sizede iguananıza da yardımı dokunur. Onun dışında kokuya duyarlı bu canlılara eğer sigara içiyorsanız ellerinizi iyice yıkamadan yaklaşmayın derim çünkü o kokudan çok rahatsız oluyorlar. Saygılarımla

img

echo

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YA BENIM İGULARIM ÇOK YILISIK GALIBA 1 SATTTE KUCAGIMDALAR HİİÇ İTİCİ BİŞE YAPMADILAR BANA HATTA SUANKİ KAFESE GRMIO İSTEMIO PASOO ENSEMDE

img

buzkız

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ