Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

Hobiciden Çok uygun fiyatadamızlık altı ikola kolonisi

Satılan Canlı(lar): Tropheus İkola Koloni (Damızlık altı) Toplu Alım Fiyatı:350TL Adet; Boy ve Fiyat: 13 adet 6,5-8,5 cm damızlık altı ikola(hepsi birlikle koloni halinde verilecektir) : 375TL 350 TL (Kendi balıklarımın yavruları) 04.01.2010 itibariyle yeni yeni çiftleşmeye başladıklarını gördüm. Video veresimler için aşağıdaki linke bakabilirsiniz: http://www.akvaryum.com/Forum/cok_uygun_fiyata_ikola_(video_eklendi)fiyat_dustu_k337349.asp Damızlıklar elimde olsa onları da satardım fakat yavruların hem damızlıkların yanında rahat büyüyemedikleri hem de yavrudan yetiştireyi sevdiğim için damızlıkları yavruların bir kısmını aldığım arkadaşa verdim. ANKARA İrtibat Bilgileri: 0554 470 29 18 Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: (nakliye alıcıya ait olmak üzere şehir dışına gönderilir) Diğer Ek Bilgiler: 2 yıldır ikola besliyorum ve artık iş dolayısıyla ilgilenemediğim için balıklarımı satmayı düşünüyorum. Hepsi bakımlı, gayet canlı ve sağlıklıdır. Balıklar renklerini almaya başladılar; tamamen erişkin olunca renklerini tam olarak alıyorlar. Balıklar ; Sera Spriluna Tablet, Tetra Pro Vegatable, Tetra Phyll,Sera Granugreen, New Life Spectrum H2O Stable Wafers, New Life Spectrum Thera+A Formula ile beslentedir. Balıkların yem yemelerini, ele gelişlerini, canlılıklarını, hepsinin koloni halinde birlikte hareketlerini gördüğünüzde zaten söyleyecek fazla birşey kalmıyor... LÜTFEN TAKAS ÖNERMEYİNİZ ve BALIKLAR TEKER TEKER DEĞİL HEPSİ BİRLİKTE VERİLECEKTİR...

img

aykut8181

14 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ