Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

SAKALARDA BARSAK PROBLEMLERİNE KARŞI YENİ AÇILIMLAR

SAKALAR BİLDİĞİNİZ GİBİ BARSAK PROBLEMLERİNE KARŞI ÇOK DAYANIKSIZ KUŞLAR BİZ BU TÜR PROBLEMLERİN STRESE BAĞLI KAYNAKLANDIĞINI BİLİYORUZ BİLİNÇSİZ ANTİBİYOTIİK KULLANIMI VEDE STRES HAYVANLARDA DOĞAL SAVUNMA MEKANİZMASINA YARDIMCI OLAN BARSAK MİKROORGANİZMALARINI ÖLDÜRMEKTE VEYA ÇOK AZALTMAKTADIR BU SEBEPLE BİR SÜREDİR DOĞAL YARARLI BAKTERİ KÜLTÜRÜNÜ KAFES SAKALARINDA TEKRAR YAKALAMA ÜZERİNE ÇALIŞMAKTAYIM DAHA ÖNCE ÖNERDİĞİM PROBİYOTİK KULLANIMI BABINDA ÖZEL YOĞURTLAR TOZ EKMEK MAYALARI AYRAN TÜRÜ ŞEYLERE EK OLARAK ŞİMDİDE SAKASEVERLERE KEFİR ÖNERİYORUM U MADDE BU HAFTA MARKETLERDE SATIŞA SUNULDU DOĞAL PROBİYOTİKLER YÖNÜNDEN OLDUKÇA ZENGİN BİR İÇECEK KULLANIN VEDE FARKI GÖRÜN

img

vetemre

20 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SN.EMRE,SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ KEFİR GERÇEKTEN MÜTHİŞ BİR PROBİOTİC KAYNAĞI.BEN YAKLAŞIK 4-5 SENEDİR AYDA 2-3 KEZ SAKALARIMIN MAMALARINA KEFİR KATIP VERİYORUM.AYRICA KIŞ AYLARINDA HAFTADA BİR SULARINA YOĞURT KARIŞTIRIRIM,YANİ AYRAN VERİRİM.KEFİRİ 1 KG MAMAYA 25-30 GR DOZUNDA UYGULARIM.YALNIZ YAVRUYA KUSAN ANNELERE VERMİYORUM,TEDBİR OLARAK.BİR DE AYDA BİR SULARINA ELMA SİRKESİ KARIŞTIRIP VERİYORUM .HER SULUĞA 1 PARMAK SİRKE DOZUYLA.SEVGİLER.

img

turac1994

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar merhaba elimde PET KUŞLARINA İÇİN ÖZEL HAZIRLANMIŞ yurtdışından getittirdiğim ayrıca kendi hayvanlarımdada kullandığım kapsül şeklinde bağırsak florası probiyotik bulunmaktadır ilgilenenlere piyasadaki diğer ürünlere alternatif olarak sunduğum ürün hakkında hertürlü detaylı bilgiyi alabilirsiniz [email protected]

img

koray136

20 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm turak arkadas ,1 parmak elma sirkesi suluklarina atiyorum yazmis sin,1 parmak ne kadar suluga? bende veterinerlerden Kus veterineri!! öneri 1 litre suya 1 -veya 1 1/2 corba kasigi daha fazla olursa kuslar icmiyor cok eksi oldugundan hic takip etmedinmi? icip icmediklerini?

img

necdet 1

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar ben izmittenim daha saka esleyenı ne rastlamadım sizler burda konusuyorsunuz da ıyı tamam bu işi yapanlar varmı kafeste eşleyenler varsa elinizde eşlenen saka almak ısderım

img

star12

19 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar bağırsak problemlerinde en acil çozüm kaynatılmış pirinç suyunu suluğa katmaktır bunun dışında mikrobik ise yapılacak tek şey ilaç kullanımı

img

ulaşatasoy

19 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ