Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Ankara satılık gonzales yavruları ve kafesler (25tl)

ticaret amaçlı değildir, kafesleri aldığım fiyattan satıyorum. Çok alışveriş yaptığım için ucuza alabiliyorum bu sebeple 24*17*24 boyutlarındaki kafesi 25tlye hamsterları 4 tlye satıyorum. kafesin yanına size 1 ay yetecek yem ve talaşı da ekliyorum. Hem kafes hem gonzales almak isteyen arkadaşlar için fiyat da anlaşabiliriz. Mailim: [email protected] Mail atarsanız aynı gün dönerim. Gelelim en önemli noktaya gonzalesler biraz asi hayvanlardır bilirsiniz ama ben bir haftalıkken elime alıştırmaya başlıyorum. Gözüm gibi baktığım yavrulardır. Size en geç 1 aylıkken vermek tercihimdir. daha büyük isterseniz de ayarlayabilirim. gonzaleslerim iyi beslenmiş ve sağlıklılardır yemlerini bile ben hazırlarım. Dükkanlarda satılan yemlerden alıp içine müsli, kedi maması gibi daha birkaç tane daha malzeme katarım. Şehir dışına sadece kafes gönderebilirim, tabi yemi ve talaşıyla birlikte ama gonzaleslere zarar vereceğini düşündüğüm için gönderemem

img

matum

14 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vereceğim kafesler kesinlikle kullanılmamıştır.

img

matum

ÖZEL MESAJ

Suriye (syrian) hamster da satıyorum bir süreliğine. Fiyatı gonzaleslerle aynı 4 TL.

img

matum

ÖZEL MESAJ

Hangi şehirdesiniz?

img

zoologalp

16 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara`dayım hocam, isterseniz şehir dışına otobüslerle gönderimin ne kadar sağlıklı olduğunu araştırabilirim ama göndereceğim fiyata sanırım adanadan da bulabilirsiniz.

img

matum

ÖZEL MESAJ