Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

İguana üretimi için gerekenler(ne olursa olsun)

Arkadaşlar, İguana üretmek istiyorum ve bu neye mal olursa olsun yapmaya hazırım.İguana üretimi için gerekenleri biliyorsanız lütfen ne olursa olsun söyleyin. İyi günler. Saygılar, kemal128

img

kemal128

19 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gercekten sizi kutlamak isterim bunun için ilk devletten egzotik havyan uretimi için izin almanız gerekiyor ve yetiştirme yerininde + - sıcaklık duzeyleri cifleşme mevsimleri yumurtaalama donemleri hakkında bilgin olması sart. sahsen benim bildiğim cok fazla bir sey yok ama bildiğim seyleri sana anlatmak isterim. . . İguanalar 2.5 3 yasından cifleşmeye başlıyorlar sadece cifleşme donemlerinde toplu halde kalıyorlar ve erkeleri doğadaki bircok renge burunuyormuş dişiden daha renkli bir hal alıyorlarmış erkek igular birazdaha buyuk ve kafasındaki dikenlerin ilk 5-6sı daha uzun oluyor. yanlıs hatırlamıyorsam bir arkadaş iguları cifleştirmek işdediğini beyan etmişti ve diğer bir arkadaş ewin bir odasını ayırması içerisin ise botanık ortam olmasının gerektiğini soylemişti ama internette ve arkadaşlardanda geniş bilgiler edine bilirsiniz benim su an için bildiğim olaylar bukadar size yardımcı oldu ise benim için buyuk mutluluk :::snakehunter ::: :::asilergenoglu::: :::echo::: bu arkadaşlard size cok yardımcı olacagını dusunuyorum saygılarımla

img

xcvxc

19 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gercekten sizi kutlamak isterim bunun için ilk devletten egzotik havyan uretimi için izin almanız gerekiyor ve yetiştirme yerininde + - sıcaklık duzeyleri cifleşme mevsimleri yumurtaalama donemleri hakkında bilgin olması sart. sahsen benim bildiğim cok fazla bir sey yok ama bildiğim seyleri sana anlatmak isterim. . . İguanalar 2.5 3 yasından cifleşmeye başlıyorlar sadece cifleşme donemlerinde toplu halde kalıyorlar ve erkeleri doğadaki bircok renge burunuyormuş dişiden daha renkli bir hal alıyorlarmış. erkek igular birazdaha buyuk ve kafasındaki dikenlerin ilk 5-6sı daha uzun oluyor. yanlıs hatırlamıyorsam bir arkadaş iguları cifleştirmek işdediğini beyan etmişti ve diğer bir arkadaş ewin bir odasını ayırması içerisin ise botanık ortam olmasının gerektiğini soylemişti ama internette ve arkadaşlardanda geniş bilgiler edine bilirsiniz benim su an için bildiğim olaylar bukadar size yardımcı oldu ise benim için buyuk mutluluk :::snakehunter ::: :::asilergenoglu::: :::echo::: bu arkadaşlard size cok yardımcı olacagını dusunuyorum saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ