Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

gözleri ve davranışı :SS

iguanamı alıp dizime koyuyorum beraber film izlerken bazı garip davranışlarda bulunuyor ilk önce gözlerini kapatıyo nasıl yapıyorsa gözleri kapalı sekilde gözlerini şişiriyo aradan zaman gecince bi kedi gibi sırnasmaya sürtünmeye baslıyo utanmasa mırliycak :D o derece... ya bu normalmi gözleri şişiyo filan :S görünce cok şaşırdım her gün alıyorum her defasında aynı hareketi sergiliyo kubağaya benziyo gözleri şişince :S:S

img

ebuşş

14 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bak yine elimde yine yapıo :S kedi gibi :S:S:S

img

ebuşş

ÖZEL MESAJ

selamlar,öncelikle herkese merhaba demek istiyorum iguanalar ile ilğili araştırma yaparken sitenizi farkettim umarım birbirimize yararlı paylaşımlarda bulunuruz.Sorunuza gelince ben iguanaların sitrese girdiklerinde veya korktuklarında gözlerini şişirdiğini duymuştum.Bunu kendi iguanamda`da farkettim gerçekten sitresli olduklarında bunu yapıyolar.sie bir tavsiyemde eğer bir iguana besliyor iseniz onunla aynı bir bebek gibi ilgilenmeniz benim 2 aydır beslediğim iguanam mahallesef cuma günü öldü ve ben hala kendime gelemedim.Kesinlikle onu çok takip edin ortamının ısısını nem dengesini ve beslenmesini böle bişeyi sizde yaşayın istemem kesinlikle iyi günler

img

rasit84

14 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hoşgeldin bende yeniyim :)hem iguanada hemde sitede ya aslında stres olduğunu sanmıyorum gözlerini şişirip sık sık yutkunuyo ve 5 dk. sonra koyuyo kafasını uyuyo :S acaba uykusu gelincemi yapıyorki inşallah stres değildir ya naptımda strese soktum havvanı acaba :(

img

ebuşş

ÖZEL MESAJ

benim pakizemde aynı dedigini yapıyordu bende siteleri araştırırken bole yaptıklarını okudum yani yazılan öyleydi ama şunu söyleye bilirimki bu yaptığınız paylaşımlar hayvanınız için çok faydalı sorunları birbirinizle paylaşmanız bi sorun yaşandıgında hemen müdahele etmenize yarıyor keşke bende daha önce bu siteyi farkedip üye olsaydım belki hayvanım ölmezde iyi günler.

img

rasit84

14 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ