Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

acıl yardıma ıhtıyacım var.....

merhabalar benım 1 aydor bı tavsanım var...cok ıyı anlasıyorz..ancak 2 gundur ıdrar problemı yasıyorum..once turuncu ve mat bı rengı vardı sımdı kahveye donustu...beslenme seklı onemlıdır demıssınız..ben yem kullanıyorum..havuc ve marul verıyorum..marulu daha cok yıyor..arada cok az da ekmek yıyor...onun dısında her heangı bısı yok .acaba maruldan mı kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevınırım ...sımdıden tesekkurler....

img

ozi58

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum tavşanının cinsini belirtseydin keşke.. neyse.. havuç ve marul verme tavşana mümkünse palet yem yesin sadece.. hatta ofis yemin özel ürettiği baskılı palet yem var.. içinde kuru yonca yaprağı var.. kullandığın yemde 8lik olsun.. ayrıca kuru yonca da yedirebilrsin özellikle yaprağını.. ama unutma kuru olacak yaş olursa hayvanın sonu olabilir.. geçmiş olsun.. Ömer DAĞLIGİL/ANKARA ayrıntı istersen: [email protected]

img

birankarali

18 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam 1 aylık yavruya havuc ve marul gibi seylerle haftada bir verilir yavru iken beslenmesi önemlidir ilerideki gelişmeleri için dedigin idrar sorunu hasta oldugunu ve beslenmesinde sorun oldugunu gösteriyor bu konuda angarovetin yazılarını okumanı tavsiye ederim...

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ada tavsanı benımkı....1 aylık degıl ancak 2.5 3 ay oldu bana yemı nerden bulacagımı soylersenız sevınırım ...cunku hep karısık yem bulunuyor....ıstanbul ve ankara icin bıldıgınız yerler var mı.........

img

ozi58

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm geçmiş olsun tavşanın için istanbulda eminönünden tavşan yemi bulabilirsin.

img

glzsrt

18 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ozi. sen mesajı yazalı epey olmuş. ama ben yeni okudum. 2 yıldır tavşan besliyorum. üretimini bile yaptım. tavşanlar çok obur hayvanlardır. ne verirsen ver hayır demezler. değişik lezzetler tatmasını severler. özellikle pırasaya bayılıyorlar. ben daha çok tavşanlarıma arpa kırması veriyorum. gayet sağlıklı ve semizler doğrusu. eğer hazır yem bulmakta zorlanıyorsan tavsiye ederim.

img

aliç

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ