Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kedime arkadaş arıyorum

evde 2 keim vardı biri vefat etti iran kedime arkadaş arıyorum

img

chatlak59

14 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

15 aylık Alpino oğlumu vermek istiyorum. Belirtmemişsiniz: cins, yaş ve cinsiyet arayışınız var mı? Alpino pembe burunlu gri (sırt)-beyaz (karın, göğüs) bir tekir. Zeki, `konuşkan`, kucaksever, hemen hiç tüy dökmez. [email protected]`a yazarsanız daha fazla bilgi ve foto gönderebilirim. Tekirdağ`a getiririm.

img

alpino

15 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 aylık erkek siyam kedisi, kediyle birlikte tüm eşyaları, - 1 taşıma kafesi, 1 yatağı, 1 tırmalama tahtası, 1 yemek kabı, 1 su kabı, 1 kumuyla birlikte tuvalet sepeti. Kedimiz tuvalet eğitimli, bir ay önce aldık, sorunumuz yoktu fakat çocuklarımızın kedimizi kıskanmalarından dolayı vermek zorunda kalıyoruz, o yüzden acıl satıyoruz, bizim tüm bunları alış fiyatımız 1300 TL idi. Biz 750 Tl den satmayı düşünüyoruz, ararsanız fiyatta anlaşabiliriz belki. 0544 589 19 72 0554 328 70 21

img

mltmm19

14 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

9 aylık saf kan beyaz yeşil gözlü dişi bir ankara kedim var. aşılarını yaptırmaya devam ediyorum, 3 tane kaldı sadece. kulakları duyuyor. işim dolayısıyla seyahatlere çıkıyorum bu nedenle bir ev arıyorum. bütün eşyalarıyla birlikte vereceğim. tuvalet eğitimi var ve kulakları da duyuyor, bir endişeniz olmasın. eğer ilgilenirseniz görüşelim.

img

sallyalleew

14 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ikibuçuk yaşında kısırlaştırılmış tekir kedimi 8 aylık oğlumun alarjisi sebebiyle sahip arıyorum ilgilenirseniz olabilir 0536 452 16 98 0216 464 12 84

img

yalcinperkdas

14 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm, Hala kedi arıyorsanız bende 2 aylık krem rengi, mavi gözlü, dişi bir kedi var. Ona yuva arıyorum. Ilgilenirseniz yazarsanız sevinirim. İ[email protected]

img

summer414

14 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Benim de 4 yasında Siyam dişi kısırlaştırılmıs bı kedım war.Tum asıları tam ve acayıp sıcakkanlı bır hayvan.Kucağa gelmekten kendını sevdırmekten cok hoslanıyor.Tanıdığım butun kedıler gıbı tuwalet alıskanlığı war.İlgilenırsenız fotoğraflarını yollayabılırım.Ücretsiz olarak gercekten mutlu olabıleceği bır aıleye vermek istiyorum.

img

reccelim

13 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ